Cinayet Süsü

Film   2019    

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri günün birinde hiç alışık olmadıkları bir cinayet vakasıyla karşılaşırlar. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan ekip olaya el koyar. Ancak tuhaf cinayetler birbiri ardına gelmektedir. Ekibin elinde ne bir delil, ne de bir ipucu vardır. Sinirler gerilmeye, amirler rahatsız olmaya başlar. Vakalar arttıkça basının ve halkın ilgisi de yoğunlaşmaktadır. Bu durum Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı yaratır. Sonunda Emniyet Genel Müdürü, Amerika'dan gelen “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu da rehberlik etmesi için başkomiser Emin'in ekibine atar. Telaş, baskı ve çaresizlik altında ezilen Emin ve arkadaşları, Türkiye'nin gördüğü en tuhaf seri cinayet zincirini, olabilecek en ters köşe yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Sonunda tek bir soru kalmıştır: katil mi pes edecek, yoksa polisler mi?


Yayın Tarihi: 25-10-2019 Dil: Türkçe

Oyuncular

Baskomiser Emin

Komiser Asuman

Komiser Salih

Suc Uzmani Dizdar Kosu

Komiser Yardimcisi Alaattin

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Süpheli Kadin

Bengü Tömer

Uygar Ten

Haber Spikeri

Selahattin

Bomba Imha Uzmani

Olay Yeri Memur

1. Maktülün Esi

2. Maktiülün Esi

Fulya

Ziya Gul

Senior man / yasli adam

Emel Umar

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
Komedi, Suç
SÜRE
112 Dakika
6.5 /10 - (15)

Oluşturulma Tarihi: 26-03-2019 - Son Güncelleme Tarihi: 25-05-2020

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

morgoth 07-11-2019 04:38 Id:7095

Öncelikle  filmde küfür ve cinsellik var. Filmin başında bunun uyarısı var fakat filmin kalitesini düşürmüş bence. Ölümlü dünya filminde olduğu gibi çok güzel bir senaryo var ama bir seviye daha iyi olur muydu dedirtiyordu. Bu filmde de o seviye yakalanamamış. Senaryo sahne oyunculuklar kurgu çok iyi fakat diyaloglar basit geldi. Sanki doğaçlama yapılmış gibiydi. Filmde insanı yoracak seviyede her sahnede müzik var. Bu filme komedisiz daha ciddi bir tekrar filmi çekilmez mi demeden edemeyeceğim.

ynsmrdrms 02-05-2020 07:04 Id:9083

Final dışında gereksiz bir film. Bu kadar kötü film olmaz diyordum demek ki oluyor muş. Beklentim düştü. Çok çok iyi senaryoyla bu kadar kötü bir iş çıkması akla hayale sığmıyor.

alpalp84 07-05-2020 10:32 Id:9144

Absürt komedi olan, kaliteli oyuncuları sayesinde seyredilebilecek bir yapım. Yer yer çok güldüğüm sahnelerde oldu. Yer yer küfürlü komediye kaçmasaydı ailecek seyredilebilecek bir yapım olabilirdi.

borrang 09-05-2020 12:31 Id:9161

Leyla ile Mecnun dizisinden Ali Atay 'in yazıp yönettiği, yer yer insanı gülmekten kırıp geçiren çok iyi espiriler olan, son dönem komedilerinden oldukça farklı bir absürt komedi. Birbirinden beceriksiz cinayet büro ekibini oynayan tüm oyuncular çok başarılı.

Videolar

Galeri