Cinayet Süsü

Yıl: 2019 | IMDB: |

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri günün birinde hiç alışık olmadıkları bir cinayet vakasıyla karşılaşırlar. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan ekip olaya el koyar. Ancak tuhaf cinayetler birbiri ardına gelmektedir. Ekibin elinde ne bir delil, ne de bir ipucu vardır. Sinirler gerilmeye, amirler rahatsız olmaya başlar. Vakalar arttıkça basının ve halkın ilgisi de yoğunlaşmaktadır. Bu durum Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı yaratır. Sonunda Emniyet Genel Müdürü, Amerika'dan gelen “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu da rehberlik etmesi için başkomiser Emin'in ekibine atar. Telaş, baskı ve çaresizlik altında ezilen Emin ve arkadaşları, Türkiye'nin gördüğü en tuhaf seri cinayet zincirini, olabilecek en ters köşe yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Sonunda tek bir soru kalmıştır: katil mi pes edecek, yoksa polisler mi?


Yayın Tarihi: 25-10-2019 Dil: Türkçe

Oyuncular

Komiser Salih

Komiser Yardimcisi Alaattin

Komiser Asuman

Senior man / yasli adam

Suc Uzmani Dizdar Kosu

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Baskomiser Emin

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
SÜRE
110 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 26-03-2019 - Son Güncelleme Tarihi: 30-10-2019

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

morgoth 07-11-2019 04:38 Id:7095

Öncelikle  filmde küfür ve cinsellik var. Filmin başında bunun uyarısı var fakat filmin kalitesini düşürmüş bence. Ölümlü dünya filminde olduğu gibi çok güzel bir senaryo var ama bir seviye daha iyi olur muydu dedirtiyordu. Bu filmde de o seviye yakalanamamış. Senaryo sahne oyunculuklar kurgu çok iyi fakat diyaloglar basit geldi. Sanki doğaçlama yapılmış gibiydi. Filmde insanı yoracak seviyede her sahnede müzik var. Bu filme komedisiz daha ciddi bir tekrar filmi çekilmez mi demeden edemeyeceğim.

Videolar

Galeri