Cici Babam

Yıl: 2018 | IMDB: |

Artık birer yetişkin olan üç kardeşin işleri çok zordur. Babaları ölen kardeşlerin artık yeni bir cici babaları vardır. Fakat onlar annelerinin yeniden evlenecek olmasını kabullenemez. Cici babaları kendisini aileye kabul ettirmeye uğraşsa da üç kardeş bu evliliği engellemek içi her şeyi göze almıştır. Meltem Bozoflu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu "Cici Babam"ın oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler yer alıyor.

Dil: Türkçe

Oyuncular

Yönetmen: Senaryo:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
104 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-04-08 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-12-12

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Con Vayne 02-11-2018 05:11

Klasik konu ve vasat bir film.  Yer yer güldürse de bence güldür güldür skeçlerinde daha eğlenceli hikayeler izliyoruz. yani o skeçler kadar dahi başarılı değil.

alpalp84 07-11-2018 01:11

İlk 2-3 sezon güldür güldür seyredip herşeyi klişe geldiği için artık bu kadro bana dünyanın en komik sinemasını önüme koysa gülmeyeceğim filmdir. Hele hele anne rolündeki oyuncunun yaşı fazla fazla genç. Yaşlı bir oyuncu bulamamışlarmı ? Ayrıca fazla fazla ima yoluyla bel altı espiri yapılmasıda hoşuma gitmedi. Senaryonun vasatlığıda eklenince izle unut filmi olmuş.+

Videolar

Galeri