Chhichhore

Film   2019     Altyazılar: [1]   [1] [20-09-2019 -> 23-05-2020]

"Dangal'ın" yönetmeni bu defa pansiyon ve kolej hayatının coşku ve eğlence dolu dünyasını perdeye yansıtıyor. İlginç karakterlerin, harika zamanlar paylaştığı ömür boyu arkadaşlıkların dünyası. Anni ve Maya'nın arkadaşları, her bir kendi adıyla benzersiz Sexa, Derek, Mummy, Asit ve Bevda'dır. Bu grup sizi çok komik ama aynı zamanda da gerçek olan bir yolculuğa çıkarıyor. Bu yolculuğa ait hikaye, arkadaşlıkların birleştiği ve hiç düşünmedikleri bir karşılaşmaya sahip olan geçmiş ile şimdi arasında kesintisiz bir geçiş sunuyor. Gönderen : @alpalp84

Yayın Tarihi: 05-09-2019 [320] Aka:
  • Chhichhore
Dil: Hintçe Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Anirudh Pathak aka Anni

Gurmeet 'Sexa' Singh Dhillon

Raggie

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Chriss Cross

Raghav's Senior

Maradona

Kabaddi Asthama

Dismissed Batsman

Sumit Khanna

Bagula Freshie

Professor Mishra

Pharmacy guy

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Hindistan
YÖNETMEN
TÜR
Komedi, Drama
SÜRE
143 Dakika
OY VER

Con Vayne    02-08-2020 08:56 Id:10196


Kıdemli

Üniversite sınavını kazanamayınca "babama ne derim" diyerek buna dayanamayan ve intihar eden bir gencin sahnesiyle başlayıp ağır bir drama ve sistem eleştirisi beklentisine sokan,  fakat hemen ardından üniversite hayatındaki komik olaylara değinip işin içine spor musabakalarını dahil ederek farklı bir çizgiye sapan güzel bir bollywood filmi.  İçerik ve karakter olarak çok çeşitli olduğu için hikayeden tam olarak bahsetmem zor olacaktır ama kısaca değinmem gerekirse.:
Kalkıştığı intiharın ardından ağır yaralı olarak çıkan oğullarına ve birbirine yanlış davrandıklarını anlayan anne baba Maya ve Anni üniversitede yaşadıkları zor zamanları oğullarına anlatmaya başlarlar ve biz de bunu gülerek izleriz. Çünkü yurtlar h2, h3, h4 diye kısımlara ayrılmıştır ve Anni "Ezikler"  diye tabir edilen, üniversitenin en vasat mğrencilerinin olduğu h4'te kalacaktır. 
Derken amacı, bu ezikler ünvanını üzerlerinden silmek için tüm h4'ü okulun spor müsabakalarına sokmak ve başarılı olmak olur. Tabii olan biteni oğluna anlatırken biz de izleriz. 
Genel olarak eğlenceli bir film, imdb puanı 8.2 gibi abartılı bir puan ama siz bunu 6, 6.5 alarak izleyin. 

Fragman / Trailer

Galeri

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 17-05-2020 02:19 King3000 Spectre 43
Sürüm: WEB-DL & WEBRip & HDRip >>> MovCr | Bonsai | ESub

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 07-11-2019 18:15 Net-Rip toros06 7
Sürüm: WEB-DL & WEBRip & HDRip >>> MovCr / Bonsai / ESub