Börü

Film   2018    

Börü, Polis Özel Harekat'ının en seçkin, sıcak savaş timidir. 34-50 telsiz kodlu ekip, elit askerlerin bir araya gelmesi ile oluşur ve altından kalkamayacağı görev yoktur. Vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanlar, kumpasların ve düşmanın kim olduğunun belli olmadığı gölge savaşında vatanlarını korumak için canlarını ortaya koymaya hazırdır. Film de bu tarihin yazılışını değiştiren kahramanların hikayelerini konu ediniyor. Ekip, Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya kalıyor. Bir yandan terör örgütleri ile ülke savunması için durmaksızın mücadele edilirken, bir yandan da ülke ve Börü yönetime sızan örgütlerce tehdit ediliyor. Gönderen : @alpalp84

Yayın Tarihi: 28-12-2018 Dil: Türkçe

Oyuncular

Kaya Ülgen

Kemal Boratav

Turan Kara

Tolga Erlik

Irfan Aladag

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Barbaros Çepni

Baran Harput

Ömer Tunç

Osman Alan

Gökçe Demir

Turgut Atalay

Zeynep

Tan Altay

Mete Sançar

Yakup Cepni

Mustafa Kemal Atatürk

Fevzi Çakmak

Zekai Pasa

Sergeant Major Ömer

Sergeant Major Ismail

Gokce's Commander

ÖKK School Commander

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
Aksiyon, Gerilim, Savaş
SÜRE
80 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 27-10-2018 - Son Güncelleme Tarihi: 25-05-2020

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

alpalp84 30-06-2019 03:35 Id:6292

Dizisi iyi kötü kendini seyrettiriyordu. Bence finalini 15 temmuz gecesine bağlamalarıda güzel olmuştu. Fakat filmini pek sevemedim. Daha fazla aksiyon olmalıydı bence, olanıda becerememişler. Helikopterden kaçma sahnesi çok uzundu. Ayrıca bir film bittiğinde ufak tefek 1-2 sahne gösterilir. Bu filmde film %70 de bitiyor ve duygu yüklemesi yapılıyor. Birbiriyle alakasız sahneler izliyoruz. Bence hiç çekicide değil. Son adamla hesaplaşma sahneleri çok uzundu. Yani normalde 1 dizilik senaryoyu 1 film yapmak için uğraşmış durmuşlar.  
 
Bu film senaryosunu eski 24 dizisini yapan ekibe vereceksin, efsane iş çıkartırlar.

Videolar

Galeri