Bob Lazar: Area 51 & Flying Saucers

(Bob Lazar: 51. Bölge ve Uçan Daireler)

Film   2018     Altyazılar: [1]   [16-12-2018 -> 07-11-2020]


Yayın Tarihi: 03-12-2018 [185] Aka:
 • Bob Lazar
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Himself - Interviewee

Himself - Investigative Reporter

Himself - Investigative Filmmaker

Himself - The Narrator

Herself - The Wife

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Herself - The Mom

Himself - The Hypnotist

Himself - The Friend

Himself - The Employee

Himself - The Polygrapher

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD
TÜR
Belgesel
SÜRE
97 Dakika
OY VER

Putte    07-11-2020 03:01 Id:10972


*Admin

Açıkçası anlattıklarını izlediğimde hoş buldum. Mantıksal analize çok girilmezse eğer ikna edici ve inandırıcı bile sayılabilir. Ancak son tahlilde yani tahlil ederseniz yalan söylediği kanısına varırsınız. Şüphe tohumları ekmenin ötesine gidemiyor açıkçası. UFO lar kelime anlamıyla -Tanımlanamayan Uçan Cisimler-  muhakkak vardır. Bunların Dünya dışı olduğu konusunda ise oldukça şüpheliyim. Ancak Dünya dışı bilinçli varlıkların olduğu hususunda ise hiç şüphem yok diyebilirim. Temel uslamlama neredeyse aksinin imkansız olduğunu ortaya koyuyor. Kendi galaksimizde tüm dünyada ki kumların arasında zar zor görebildiğimiz bir kum tanesi gibiyiz. Görebildiğimiz evren galaksimizden milyarlarca daha olduğunu gösteriyor. Tüm evrenimiz gözönüne alındığında bir quantum tanesinden bile küçüğüz yani neredeyse yokuz. Evren ile alakalı değişmez kaideler var ki onlardan biri verimlilik. 60 watt lık bir biyolojik makinayız ve yapabildikelrimize bakın. Pek çok küçücük organlarımızın yapabildikleri için 1000 lerce m2 fabrikalar kurmamız lazım. Evren in her ürünü mükemmel bir verimliliğe sahip ve bu bağlamda inanılmaz sofistike. Çünkü her biri milyarlarca yıllık evrimin ve seleksiyonun, seçilmişleri. 
 
Sadece Dünya ve onun içindekiler için neredeyse sonsuz boşluk, milyarlarca galaksi, sayılamayacak kadar çok yıldız ve gezegenlerin oluşturulması verimsizliğin sonsuzluk boyutu olurdu. Özetle gözleyebildiğimiz herşeye ters bir sonuç olurdu ki bu aksinin çok daha doğru olduğuna işaret eder.
 
Neden Dünya dışı varlıkları göremiyoruz? neden gelmediler? sorusunun pek çok cevabı olabilir. Henüz gelmemişleridr en basit yanıt olurdu. Ya da kontak kurmamayı tercih etmişlerdir. Her iki durumda da UFO ların Dünya dışı olmamaları sınucu çıkarılabilir. İlki gelmedikleri UFO lar onalr olsun. İkincisi ise eğer kontak kurmamayı tercih etmişlerse kendilerini gizlemek onlar için kolaydan bir kolay olurdu. Uzayı katlayarak mesafe kat edebilenelr için sıradan bir teknolojik kabiliyet olurdu. 
 
Sonuçta beğenelim beğenmeyelim UFO yapımları, düşündürür ve ufkunuzu açar. 

  Galeri

  Altyazılar

  Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
  Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

  Türkçe Altyazı
  Türkçe 23.976 1 SubRip 05-07-2019 23:18 Net-Rip Spectre 43
  Sürüm: Netflix