Black Panther

Yıl: 2018 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

Film, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika’daki yuvasına dönen T’Challa’yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T’Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther’in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır.
Dil: English

Oyuncular

T'Challa / Black Panther

Erik Killmonger

Okoye

Everett K. Ross

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Ulysses Klaue / Klaw

Ramonda

M'Baku

King T'Chaka

Dora #1 / Xoliswa

River Tribe Elder

Mining Tribe Elder

Limbani

Young T'Chaka

Shaman

Tilda Johnson

Museum Director

Yönetmen: , Senaryo: Yapımcı: , , , , ,

ÜLKE

USA

YÖNETMEN

SÜRE

134 Dakika

DP PUAN
7.9 /10 - (7)

Oluşturulma Tarihi: 2017-03-24 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-03-19

Çeviri Duyuruları

hasangdr

Son Güncelleme: 16-02-2018 08:53

Çeviri Notları: Şimdilik Black Panther (2018) HDCAM x264-[SpaceMov] üzerinden., | twitter.com/hasangdr & xnqder

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 30 1 SubRip 28-02-2018 02:47 edirnelizelimir Terraneo 126
Black Panther 2018 NEW PROPER HD-TS X264-CPG (0)

İngilizce Altyazı
İngilizce 30 1 SubRip 27-02-2018 03:08 Fansub oTToMaNeK 9
Black Panther 2018 NEW PROPER HD-TS X264-CPG (0)

alpalp84 18-02-2018 08:02

Filmin hiçbir övülecek yanı yok. Klasik bir konu. Babası öldürülen, intikam ile büyümüş kötü adam, ülkesini seven, doğru dürüst ilkeleri olan bir kral mücadelesini anlatıyor. Holivudda onlarca örneğini gördüğümüz bir konu. Birde sempatik görünmek için sürekli boş boş konuşan kralın kız kardeşinide hiç beğenmedim. Karanlık sahnelerde ne olduğunu seçmekte zorlandım. Filmi izlerken sıkıldım açıkcası. Bir çok sahnesi gereksizdi. Filmin ana senaryosunu ve karanlık sahneleri beğenmedim. Senaryosu kötü olabilir ama bence herhangibir saçmalıkta yoktu. İzle / Unut filmi olmuş. Gidip "kış askeri"ni  bir kere daha seyretsem daha iyi olurdu. Ultimate Avengers II (2006) seyredin. B.P. hakkında daha iyi bilgiler var, her bakımdan daha güzel.

Marvoldo Riddle 19-02-2018 12:02

Filmi merakla bekleyen ve beklentisi de bir hayli yüksek olanlardandım ben de ama daha filmin başında büyük bir beklenti içine girilmemesi gerektiğini gördüm. Aslında böyle olması da normal çünkü karakterin ilk filmi ve başta ilk şeyleri biraz yavaştan anlatmaları gerek. Film Civil War'dan hemen sonra geçiyor ve T'Challa'nın Kral olma yolunda başından geçenleri izliyoruz. Wakanda Marvel evreninde her zaman ilgi çekici ve merak edilen bir yer olmuştur bu evreni sevenler için, bence görsel açıdan Wakanda iyi işlenmiş gelişmişlikleri, teknolojileri etkileyici bir şekilde yansıtılmış ama filmin genel hikayesi klasikti, devam filmlerinin evrenin gidişatına göre  daha iyi olacağını düşünüyorum, filmi izlerken güzel zaman geçirdim ben, sinemada izlemenizi tavsiye ederim, ama büyük bir beklenti içine girilmemeli.
7/10

Videolar

Galeri