Bir Aşk İki Hayat

Yıl: 2019 | IMDB: |

Genç bir adam olan Umut, bir akşam planı için iki seçenek arasında seçim yapmak zorunda kalır. Gayet basit bir konu olarak, köpeğini dışarı çıkarmak ya da evde kalmak arasında basit bir karar vermesi gereken Umut, aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasına doğruluğunu bilmeden bir adım atacaktır. Yaptığı bu seçim ise Umut'un hayatının değişmesine neden olacaktır. Engin Akyürek yönetmen olan Umut’a, Bergüzar Korel ise mimarlık yapan Deniz'e hayat verdiği filmde, Umut’un kaderi bir gecede vereceği karar ile değişecek. Bir karar karşısına hayatının aşkını çıkarabilecekken, diğeri ise onu fırtınalı günlere savurabilir. Hayatın, aldığımız küçük kararların toplamı olduğunu gözler önüne serecek olan ‘Bir Aşk İki Hayat' ile “Zamanı geri alma şansınız olsa siz ne karar verdiniz?” sorusu izleyicilere yöneltilecek. Gönderen : @alpalp84

Yayın Tarihi: 15-02-2019 Aka:
  • Bir Ask Iki Hayat
Dil: Türkçe

Oyuncular

Yönetmen: Senaryo:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
SÜRE
111 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2019-01-02 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-10-16

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

morgoth 01-04-2019 01:52 Id:5692

Romantik film olarak güzel bir film olmuş. Dram da var filmde ve güzel işlenmiş. Adı üstünde 2 farklı zaman çizgisine göre yaşanan romantik bir hikaye. Filmin müzikleri çok güzeldi. Fragmanda herşeyi vermişlerdir dedim ama izlediğime de bir o kadar sevindim. Filmin sonu Bir Gün(2011) gibiydi. Güzeldi tavsiye olunur.

Videolar

Galeri