Benim Adım Feridun

Yıl: 2016 | IMDB: |

Uzun süreli bir ilişkinin içindeki Ersan artık sevgilisine ilgi göstermeyi ve romantik olmayı bırakmıştır. Uzun ilişkinin rahatlığının keyfini süren adam günün birinde uzun süreli sevgilisi Ayla tarafında terk edilince sudan çıkmış balığa döner. Birkaç hafta boyunca sevdiği kadını geri kazanmaya çalışsa da sonuç nafiledir. Ayla geri dönmeyi kabul etmez. Bunun üzerine artık ayrılığı kabullenmesi gerektiğini anlayan Ersan farklı bir yerin iyi geleceği umuduyla uzun zamandır gitmediği Erdek'teki çocukluğunun geçtiği eve gider. Ancak burada da aradığı teselliyi bulamayan Ersan sahilde dolaşırken yakınlarda bir düğün olduğunu fark eder. Bir şeyler için çıkma düşüncesiyle düğüne giren Ersan, düğündeki damadın babası tarafından yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanılır. İlk başta bu rolden memnun olan Ersan ilk fırsatta kaçarım diye düşünürken damadın kuzeni Hayal’i görür. Geceyle birlikte ilginç ve komik olaylar da bir bir başına gelecektir... Gönderen : @DeanJames

Yayın Tarihi: 10-11-2016 Dil: Türkçe

Oyuncular

Dogukan

Saniye

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Huseyin

Selahattin

Hayal

Sevil

Hasibe Nine

Batikan

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
SÜRE
111 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 01-03-2019 - Son Güncelleme Tarihi: 22-04-2019

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Marvoldo Riddle 21-04-2019 09:50 Id:5830

Açıkçası büyük bir beklentim yoktu filmden ama yine de hayal kırıklığı oldu benim için. İyi oyuncu kadrosuna rağmen, Çağan Irmak gibi bir isimden kötü bir film, üzdü.
5/10

Videolar

Galeri