Aus dem Nichts

(Paramparça)

Film   2017     Altyazılar: [1]   [4]

Katja, Türkiyeli bir Kürt olan kocasıyla çocuğunu Hamburg’daki bir terörist saldırıda kaybeden acılı bir kadındır. Müracaat edip hakkını aradığı mahkeme, zanlılardan yana tavır koyunca bütün gücüyle sarıldığı yası yavaş yavaş öfkeye dönüşmeye başlar. Hayatına dair her şeyi yaşadığı kayıpla birlikte arkasında bırakmak zorunda kalan Katja, kendi adaletini sağlamak adına harekete geçer ve yollara düşer.


Yayın Tarihi: 26-05-2017 Aka:
  • In the Fade
Dil: Almanca Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Katja Sekerci

Nuri

Jürgen Möller

Haberbeck

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Frau Sebnem

André Möller

Danilo Fava

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Almanya, Fransa
YÖNETMEN
TÜR
Drama
SÜRE
106 Dakika
7.3 /10 - (16)

Putte    07-02-2018 05:14 Id:2249


*Admin

Film benim için fazla dramatikti. Bu türü sevmem pek. Ancak sevenler için çok iyi bir film olduğunu söyleyebilirim. Diğer bir husus ise Avrupa Filmlerini hep yavaş bulmuşumdur. Yavaş akar hikaye örgüsü. Bu film için türü sevmiyor olsamda ve dahi Avrupa Filmi de olsa iyi filmdir derim. 

DeanJames    19-04-2018 05:35 Id:2931


Co. Admin

Fatih Akın'ın Altın Küre ödüllü son filmi.Film tempo olarak gayet tutarlı, ben nasıl bittiğini anlamadım doğrusu.Konu itibariyle bizim için belki de önemli olan bir konuyu dile getiriyor fakat bunu yaparken yeni bir şey söylemiyor ve klişelerden ve sıradanlıktan kurtulamıyor.Yine de merakla kendini izletiyor çünkü oldukça gerçekçi bir yapı üzerine kurulmuş bir hikaye var , ta ki mahkeme sahnelerine kadar.Ne yazık ki mahkeme sahneleri filmin gerçekçi yapısına uygun yeterlilikte ve seviyede değil, bir sürü mantık hatası var; ama tabii ki bu durumun da filmin genel iskeletine uygun bir final kapısı aralamak için yapıldığını anlıyorsunuz ilerledikçe. Yine de sanki o kısım her ne kadar hareketli ve gerilim dozu yüksek olsa da genele bakıldığında filmi aşağı çekiyor gibi geldi bana.Bütün bunların dışında filmin asıl derdinin yas tutmak ve intikam güdüsü olduğu apaçık ortada fakat daha önce de belirtiğim gibi bu konuda pek yeni ve farklı bir şey söylemiyor. Diane Kruger'in oyunculuğu ise filmi rahat bir iki gömlek üste taşımış, tek kelimeyle muazzamdı. Cannes'ı Kruger'ı ödülsüz bırakmadığı için kutlamak lazım.Kesinlikle kötü film diyemem,izlerken de sıkılmadım ama ben nedense kafamda tam oturtamadım filmi.Ben Fatih Akın'ın çok daha iyi filmler çekebileceğine inanıyorum. Müzik seçimlerini ise çok beğendim.

Franz_K    07-05-2018 11:39 Id:3081


Sinefil

Hakkındaki olumsuz tüm eleştirilere rağmen Fatih AKIN çok beğendiğim, takip ettiğim ve yeni projelerini heyecanla beklediğim yönetmenlerdendir. Çünkü en zayıf bulduğum “The Cut” hariç -ki onu da ele aldığı politik konu nedeniyle değil sinemasal açıdan çok romantik ve yapmacık bulduğum için fazla beğenmemiştim- izlediğim tüm filmlerinden ayrı keyif almışımdır.
 
Aus dem Nichts; dramatik alt yapısı iyi kurgulanmış, çok isabetli Diana Kruger tercihiyle ve sinemada çok işlenmiş konusuna rağmen Fatih Akın dokunuşları ile gücüne güç katmış bir Nazi karşıtı film. İlk çeyrekte yaşanan ve etkileri filmin üç çeyreği boyunca devam eden trajedinin birey üzerinde yarattığı travmayı seyirciye aktarmadaki güç Diana Kruger’in oyunculuğunun olduğu kadar Fatih Akın’ın şark kökenli bir yönetmen olmasının bir sonucu. Bu tarz “terör mağduru” filmlerinde çokça rastlanan klişelere neredeyse hiç yenik düşmemesi de ayrı bir başarısı filmin. Hollywoodvari bir şov yok zira filmin işlenişinde. Her şey doğal ve gerçekçi… Aksayan bazı yönlerine rağmen ben çok beğendim. Fatih AKIN “Kesik”te uğrattığı hayal kırıklığını fazlasıyla affettirdi.
7,8 /10

eticin    24-08-2018 01:04 Id:3764


Fatih AKIN'dan bir dramatik film daha, bu tarzı pek beğenmesem de, yönetmeninden ötürü izledim. Film akıcı ve oyunculuklar zirve başrol kadın oyuncu harika iş çıkarmış.Film güzel ama ben Fatih AKIN'ı ilk im july  ile tanıdım eğlenceli filmlerini daha çok beğeniyorum soul kitchen da çok eğlenceliydi harika filmler fakat devamı gelmedi, bu türlere ağırlık vermesini dilerim.  Şurası bir gerçek Fatih AKIN dramıda, eğlencelik filmleride  iyi başarıyor.

Videolar

Galeri

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 05-05-2018 22:07 Yağızhan Helvacı & jailbird707 Yağızhan Helvacı 3627
Sürüm: Bluray | WEB-DL --> CMRG | EVO | FGT | iExTV | SADPANDA | VoMiT Not: İyi seyirler dileriz.

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 01-05-2018 22:39 BluRay oTToMaNeK 77
Sürüm: BluRay >>> SADPANDA | EVO | RARBG

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 01-05-2018 22:39 BluRay oTToMaNeK 22
Sürüm: BluRay >>> SADPANDA | EVO | RARBG

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 17-04-2018 10:30 Net-Rip oTToMaNeK 70
Sürüm: HDRip & WEB-DL >>> EVO | FGT

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 17-04-2018 10:13 Net-Rip oTToMaNeK 85
Sürüm: HDRip & WEB-DL >>> EVO | FGT