Anna

Yıl: 2019 | IMDB: |

Anna, işinde oldukça başarılı olan suikastçı bir kadının hikayesini konu ediyor. Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil. Onun çarpıcı güzelliğinin altında altında dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biri yatar. 24 yaşında olan Anna’nın kim olduğunu ve içinde kaç kadın saklandığını kimse bilmemektedir. Genç kadın, Moskova pazarındaki sıradan bir satıcı mı, Paris’te yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mu? Onun gerçekte kim olduğunu bilmek için oyunun sonuna kadar beklemek gerekecektir. Gönderen : @DeanJames

Yayın Tarihi: 19-06-2019 Aka:
  • Anna
Dil: İngilizce

Oyuncular

Anna

Alex Tchenkov

Lenny Miller

Maud

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Vassiliev

Mossan

John McKee

Dorothée

The Stylist

Moscow Cabbie

CIA agent

CIA agent

Fashion Week Guest

Cascadeur

KGB Officer

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD, Fransa
YÖNETMEN
SÜRE
119 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-11-05 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-07-18

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

ercu.tr 25-06-2019 10:06

Güzel ve başarılı bir yapım usta oyuncular ile sıkılmadan seyrettiriyor. 8/10

morgoth 29-06-2019 04:06

Luc esson durdu durdu müthiş bir işe imza attı. Bence ajan filmleri arasında bir başyapıt. Müzikleri sahne geçişleri olsun oyunculukları olsun çok iyi.  Öldüren kadın filmini aklıma getirdi bir ara. Film sizi hiç sıkmıyor akıcı. ANNA uzun zaman unutulmayacağını düşünüyorum. Kesinlikle sinemada izleyin.

Videolar

Galeri