Anime mirai

Yıl: 2013 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1,

Bir siber savaşı konu alan bu bilim kurgu yapımında, 2022 yılında kuantum programlama teknolojisi çok gelişmiştir ve birçok insan zihnini siber uzaya taşımıştır.

Shiki 14 yaşındayken akademik şehirdeki bir liseye başlamıştır. Bir gün Shiki Skype'la görüştüğü ağabeyine aslında onunla siber uzaydan direkt olarak görüştüğünü ve gerçek bedeninin kültür ortamında su dolu bir tankın içinde korunduğunu söyler. Bu tanklara ''beden havuzu'' denmektedir ve Shiki bu bağlantıyı beynine yerleştirilmiş nanomakineler aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Remu şaşırır ama bu kararına saygı duyar. Ama daha sonra ''İlk Bozulma'' olayı yaşanır. Ağ sunucusu çok fazla yüklendiği için kullanıcıların zihinleri siber uzayda kaybolmuş bedenlerini Beden Havuzlarında bırakmıştır. Shiki'nin zihnini geri getirmek isteyen Remu onun dairesine gider ve orada hastaneden kaçan Shiki'yi bulur. Ama kız ona Shiki olmadığını, sadece Shiki'nin bedeninde uyandığını söyler. Remu durumu anlamaya çalışırken, daireye korkunç bir saldırı düzenlenir.
Gönderen : @Kornsky
Aka: Arve Rezzle: Kikaijikake no Yousei-tachi, Wakate Animator Ikusei Project, 2012 Young Animator Training Project, Anime Mirai 2012, Aruvu Rezuru, Aruvu Rezuru: Kikai Jikake no Yousei-tachi, Aruvu Rezuru: Mechanized Fairies, Arve Rezzle: Mechanized Fairies, Arve Rezzle: Kikaijikake no Yoseitachi Dil: Japanese

Oyuncular

Yönetmen: , , , ,

ÜLKE

Japan

YÖNETMEN

TÜR

Animasyon

SÜRE

24 Dakika

Oluşturulma Tarihi: 2017-02-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2017-08-22

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubstationAlfa 31-05-2017 12:51 Niklaus Kornsky 5
[Eraser] ~ Anime Mirai 2013 ~ Arve Rezzle ~ Kikaijikake No Yoseitachi ~ [BD 720p AAC] | MediaPlayerClassic ile izleyiniz. (0)

Videolar