American Exit

Film   2019     Altyazılar: [1]   [2] [20-03-2019 -> 27-03-2021]

Charlie eşi Sofia'dan 5 yıl önce ayrılmıştır ve son bir yıldır da oğlu Leo'yu bile görmeye gelmemiştir. Ancak bir an da Charlie yeniden ortaya çıkar ve eski eşinden oğulları Leo'yu hafta sonu için yanına vermesini ister. Sofia bir an da Charlie'yi karşısında görünce şaşırır ve kesinlikle oğlunu alamayacağını söyler. Charlie, Sofia'nın izin vermeyeceğini anladığından başka bir plan yapar ve oğlu Leo'yu kendisi gidip alır ve zorla da olsa hafta sonunu yanında geçirmesi için ikna eder. Baba ve oğul birlikte uzun bir yolculuğa çıkarlar ancak Leo şu ana kadar tanımadığı babasının aslında kim olduğunu ve ailesini neden 5 yıl önce bıraktığını anlayacaktır ama bu macera ve duygu dolu yolculukta ne baba ne de oğlu tam olarak güvende değillerdir çünkü Leo'nun hiç de gözünün tutmadığı adamlar Charlie'yi bir gölge gibi izlemektedir, Gönderen : @benteksizhepin

Yayın Tarihi: 14-05-2019 [224] Aka:
  • American Exit
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Charlie

Anton

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Body builder

Belinda

Waitress

Officer Clarke

Bully #2

Bully Ringleader

Bartender

Dr. Figueroa

Martin

Police Officer

Bodybuilder

Samuel

Officer Kingsley

Joshua (Bully #1)

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD
YÖNETMEN
TÜR
Macera, Drama, Gerilim
SÜRE
86 Dakika
OY VER

benteksizhepin    16-05-2019 09:51 Id:5980


Moderator

Karısından ayrılmış beş yıldır oğlunu arayıp sormayan bir baba ve babasını tanımayan bir oğul filmin merkezinde. Günün birinde baba çıkagelir ve annesinden izin ister oğluyla zaman geçirebilmek için. Anne kızgındır bu adamın sorumsuzluğuna karşı ve izin vermez. Baba da oğlunu alır ve kendiyle bir hafta sonu geçirmesi için kendi yöntemiyle onu ikna eder. Böylece baba Charlie ve oğul Leo uzun bir yolculuğa çıkarlar. Bu maceralarla dolu garip yol hikayesi Leo’nun babasızı geçen çocukluğuna ve Charlie’nin de kendi geçmişine yaptığı metaforik bir yolculuktur da aslında. 

Leo babasına karşı hınç dolu Charlie oğlunu sevmekte gecikmiş, kendi sorunlarıyla boğuşan çaresiz her bakımdan suçlu bir baba.   Ama Leo babasının kendisi için çok tehlikeli bir işe giriştiğini anlar. Zorluklar insanların hayatlarında hep yeniliklere yol açar bu iyi de sonuçlansa kötü de. Ve buna hep ihtiyaç duyarız zira durgunluk ve hareketsizlik ölüm demektir. Oyunculuklarda hem Leo (Levi Miller) hem de Charlie (Dane Cook) çok iyiydiler. Ama Levi Miller’in yeri ayrı tabi. Bütün filmlerinde o sevimli çocuk yüzüyle ciddi büyük adam bakışları atması yok mu o masmavi gözleriyle… Yani aman allahım… Seyrettiğim diğer filmlerinden en beğendiğim Jasper Jones (2017). Pan (2015) ve Better Watch Out (2017)’da güzel filmlerdi. Kısacası çok iyi bir aktör ve ben pek seviyorum kendisini. American Exit, bence güzel bir filmdi. Biterken yaşanan sahne babanın oğula yapması gereken son vazifeydi ve böylece iyi bağlandı film. 

Filmle ilgili Blog sayfam.

Fragman / Trailer

Galeri

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 18-08-2019 15:04 Utku Başar Şahin ubasarsahin 32
Sürüm: American.Exit.2019.1080p.BluRay.x264-[YTS.LT]

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 12-05-2019 14:55 DVD-Rip oTToMaNeK 6
Sürüm: DVDRip >>> EVO

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 12-05-2019 14:54 DVD-Rip oTToMaNeK 7
Sürüm: DVDRip >>> EVO