Along with the Gods: The Last 49 Days

Yıl: 2018 | IMDB: |

Ölenleri öteki dünyaya götürmekle görevli gardiyanlar, aralarında bir yabancının oldugunu farkeder. Bu durum, onları hiç beklemedikleri bir yolculuga çıkaracaktır.
Dil: Korece

Oyuncular

Gang-lim

Won Dong-yeon Ilbyeong

Hae Won-maeg

Heo Hyeon-dong

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Gim Su-hong

I Deog-chun

Bag Mu-sin Jung-wi

Yeom-la Daewang

Seongju sin

Heo Chun-sam

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı: ,
ÜLKE
Güney Kore
YÖNETMEN
SÜRE
141 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-07-10 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-11-21

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

alpalp84 04-10-2018 05:10

Neredeyse mükemmel olan ilk film yanında bir tık geride kalmış. Yine herşey güzel fakat ilk filmde anne-oğuk dramatizesi mükemmel işlenmişti. Burada işlenen arkadaşların kendi arasındaki olaylar ve dünyadaki görevleri olan dede-oğul ilişkisi ilk filme nazaran bir miktar geride kalmış. İlk film sadece itfayeci adamın üstüne kuruluydu ama burada başka konularada giriş yapmışlar. Bu filmdeki asker karakterinin hikayesi itfayeci kadar ayrıntılı ve dramatikte değil. Konu çok mesafe kat etmiş, genişlemiş. Bu kadar geniş konuyu zaten uzun olan film süresine biraz daha ekleseler insanların canı sıkılabilirdi, bu sebeble herhalde bazı şeyleri kısa kesmek zorunda kalmışlar. Zaten diğer filmin direk devamı, filmde bitmiyor zaten, 3. filmde eminim yoldadır. 

Videolar