Alita: Battle Angel

(Alita: Savaş Meleği)

Yıl: 2019 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1,

Birkaç yüzyıl gelecekte, bir başına kalmış Alita'yı baygın bir şekilde Demir Şehir hurdalığında bulan, iyi yürekli siber doktoru Ido, cyborg Alita'yı kendi kliniğine götürür. Alita gözlerini açtığında ne bir şey hatırlar ne de içinde bulunduğu dünyayı tanır. Her şey onun için yenidir, her şeyi ilk defa yaşamaktadır. Ido, yeni hayatına ve Demir Şehir'in tehlikeli sokaklarında yaşamaya alışan Alita'yı gizemli geçmişinden korumaya çalışırken, Alita'nın sokaklardaki yeni arkadaşı Hugo ona hafızasını geri getirmeyi teklif eder. İkilinin arasında yakın bir ilişki oluşurken, Alita'nın peşine düşen ölümcül kuvvetler onun bu yeni ilişkisini tehlikeye attığında, Alita, arkadaşlarını ve sevmeye başladığı ailesini korumada kullanabileceği olağanüstü dövüş yetenekleri olduğunu keşfeder. Geçmişindeki gerçekleri açığa çıkarmayı kafasına koyan Alita, bu karanlık ve pis dünyanın adaletsizlikleriyle mücadele edeceği bir maceraya atılıp, genç bir kadının içinde bulunduğu dünyayı değiştirebileceğini gösterir. Gönderen : @hasangdr

Yayın Tarihi: 05-02-2019 Aka:
  • Alita: Savas Melegi
Dil: İngilizce, İspanyolca

Oyuncular

Alita

Nyssiana

Koyomi

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Dr. Dyson Ido

Zapan

McTeague

Screwhead

Stinger

Nurse Gerhad

Ajakutty

Cronie

Hunter Warrior

Big Kid

Wingman #1

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Kanada, Arjantin, ABD
YÖNETMEN
SÜRE
122 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-12-08 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-02-19

Çeviri Duyuruları

hasangdr

Son Güncelleme: 09-02-2019 02:52

Çeviri Notları: Şimdilik Alita Battle Angel 2019 720p HDCAM-1XBET üzerinden., twitter.com/hasangdr | twitter.com/xqnder

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 04-01-2019 09:43 eray.gns eray.gns 110
Sürüm: Trailer 2, Trailer 3 Not: Trailerları indirmek için: http://www.hd-trailers.net/movie/alita-battle-angel/

Marvoldo Riddle 11-02-2019 03:02

Filmi dün sinemada IMAX olarak izledim açıkçası pek bir beklenti içine girmemiştim ama filmi oldukça beğendim. Güzel bir hikaye ve etkileyici bir işleyiş filmi oldukça güzel bir hale getirmiş, özellikle aksiyon severler bu filmde aradıklarını bulacaklar, çok sürükleyici bir filmdi. Zamanınız varsa sinemada izlemenizi öneririm.
8/10

gilgames 18-02-2019 07:02

ben cuma günü 3d izledim. İşin aslı film akıcı, Özel efektler çok güzel ama senaryo zayıf kalmış. Konu çok iyi daha iyi bir senaryoyla çok iyi bir film olabilirdi ama muhabbetlerin çoğu ergen muhabbetlerine dönmüş..  
beklentiyi yüksek tutmazsanız iyi seyirlik  10/6,5

alpalp84 18-02-2019 12:02

Oyunculuk, görsellik, aksiyon çok iyiydi ama bence hikayede daha bir derinlik olmalıydı. Animeden uyarlanma olduğu için ellerinde eminim fazlaca konu vardır, kullanmamışlar hiçbirini. Zalem ve öncesinde çıkan savaş hakkında biraz bilgi verebilirlerdi.

Videolar

Galeri