A Song Is Born

(Bir Şarkı Doğuyor )

Film   1948     Altyazılar: [2]   [1]

1941 yılında çekilen “Ball of Fire” filminin yeniden çevrimi olan film, işitsel materyallerle oluşturdukları bir müzik tarihi çalışması yürüten bir grup profesörün güzel bir kadın yüzünden yaşadıkları macerayı konu ediniyor. Güncel müzik akımlarını takip etmek için birçok müzisyeni çalışmalarına davet eden Prof. Frisbee, savcının adamlarından kaçmak için onlara sığınan fakat bunu saklayan şarkıcı Honey Swanson’a aşık olur. Fakat Honey’le evlenmek isteyen bir de gangster vardır. Gönderen : @DeanJames

Aka:
  • That's Life
  • Bir Şarkı Doğuyor
Dil: İngilizce

Oyuncular

Professor Hobart Frisbee

Honey Swanson

Professor Magenbruch

Tommy Dorsey

Louis Armstrong

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Lionel Hampton

Charlie Barnet

Mel Powell

Cavanaugh Trio

Golden Gate Quartette

The Samba Kings

Professor Twingle

Tony Crow

Dr. Elfini

Professor Gerkikoff

Professor Traumer

Professor Oddly

Miss Bragg

Miss Totten

Mr. Setter

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD
YÖNETMEN
TÜR
Komedi, Müzik
SÜRE
113 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 17-02-2017 - Son Güncelleme Tarihi: 10-05-2020

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 09-12-2019 03:14 TV-Rip Vanya Dayı 8
Sürüm: 1.46 gb

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 17-02-2017 21:54 TV-Rip 12
Sürüm: 694 mb'lık Vo.avi Not: ile senkronlu. İyi seyirler...

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 17-02-2017 21:03 DVD-Rip 2
Sürüm: A.Song.Is.Born[1948].DVDRip.AC3.XviD-Yasminah

Videolar

Galeri