A Man Thing

Yıl: 2001 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

On üç yaşındaki Bartek, babasının onu dövdüğünü saklamaktadır. Okulundan ve annesinden hiç destek alamayan yalnız Bartek, futbol koçu tarafından da ezilmektedir. Tek arkadaşı yaşlı ve sahipsiz bir köpektir. Gönderen : @Kornsky

Orijinal Başlık: Meska sprawa

Dil: Lehçe

Oyuncular

Bartek Idczak

Andrzej, coach

Stefan, Bartek`s father

Hanka, Bartek`s mother

Platfus, Bartek`s brother

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Chief of dog shelter

Henryk, head master

Teacher of religion

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Polonya
YÖNETMEN
SÜRE
26 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 17-02-2017 - Son Güncelleme Tarihi: 25-04-2019

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 25 1 SubRip 17-02-2017 21:03 chernoby 2
Sürüm: 350 MB Not: 350 MB Meska.Sprawa 367.785 Diskte görünen

İngilizce Altyazı
İngilizce 25 1 SubRip 17-02-2017 21:29 DVD-Rip 0
Sürüm: GENEL Not: 276 İndex

benteksizhepin 25-04-2019 07:19 Id:5851

Erkek İşi büyüklerin acımasız dünyasına bir çocuk gözüyle siyah-beyaz bir bakış. Onüç yaşındaki Bartek Idczak oldukça başarılı bir forvet oyuncusu ve kupalar kazanan okul futbol takımının kaptanı. Aslında biraz haşarı da olsa, her çocuktan pek farkı yok. Hem zaten çocuğun yaramazı makbul değil midir? Babası bir kaybeden ve annesi silik biri. Zavallı çocuk, babasının onu dövdüğünü ve sırtındaki kemer izlerini çaresizce saklamaya çalışmaktadır. Bu nedenle takımda oynamak istemez. Bu defa da güya ona yardım etmeye çalışan futbol koçu tarafından baskı ve şiddete maruz kalır. Ama o bütün bu olumsuz koşullara rağmen sevgi doludur. Hayvan barınağında ki yaşlı bir köpek onun en iyi dostu. Onu yaşatabilecek mi?  Bartek Idczak rolünde Bartosz Idczak müthiş başarılı. O ağlarken seyredeni de ağlatıyor. En azından bu kısacık filmde ben çok ağladım. Aslında uzun bir film olmayı hakedecek kadar dopdolu ve duygu dolu bir şiir.
NotFilmin Türkçe altyazısı da var. Meraklısı videoyu YouTube'dan indirip altyazıyla izleyebilir. Ama 25 fps alt yazıyı, bu video için 23,976 olarak değiştirmeniz gerek. Tabii İngilizce altyazı videoya gömülü olduğundan üst üste görünüyor. 
Kısa filmle ilgili Blog sayfam.

Videolar

Galeri