303

Yıl: 2018 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

Jan; insanların doğuştan bencil olduğundan emindir. Onun için de; Berlin'den birlikte seyahat etmek için anlaştığı kişi onu ortada bıraktığında hiç şaşırmaz. Jule ise; insanların, özünde empatiye ve işbirliğine yatkın olduğuna inandığından, Jan'ı külüstür karavanı “303”e davet eder. İkisi de Atlantik kıyılarına doğru gitmek istemektedir. Jan'ın hedefinde İspanya vardır; orada gerçek babasıyla tanışmak istemektedir. Jule ise erkek arkadaşının yanına, Portekiz'e gitmektedir. Aslında en başta yalnızca Köln'e kadar birlikte seyahat etmeyi düşünmüşlerdir ama geride bıraktıkları her kilometreyle birbirlerinin dünyasını daha da ilginç bulurlar: Kapitalizm insanı giderek bir Neandertal'e mi dönüştürmektedir? Tek eşlilik mutsuzluk mu getirir? İnsan kime aşık olacağına karar verebilir mi? Önce Fransa'ya ulaşırlar birlikte, ardından da İspanya'ya. Aralarındaki sohbet de giderek derinleşir. Birbirlerine aşık olmamak artık ikisi için de çok zordur. Gönderen : @toros06

Yayın Tarihi: 16-02-2018 Dil: Almanca, Portekizce, İngilizce, Fransızca, İspanyolca

Oyuncular

Jule

Jules Prüfer

Jans Professor

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Trucker Manni

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Almanya
YÖNETMEN
SÜRE
145 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-10-06 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-04-26

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 24 1 SubRip 09-03-2019 20:01 ficidam toros06 104
Sürüm: 303.2018.720/1080p.BluRay.x264-[YTS.AM] | EmpireHD | RMTeam | UNVEiL | VXT | BRRip-MkvCage | BDRip-UNVEiL

İngilizce Altyazı
İngilizce 24 1 SubRip 27-01-2019 11:47 BluRay oTToMaNeK 35
Sürüm: BluRay >>> UNVEiL | MkvCage | RMTeam | VXT | [YTS.AM]

Franz_K 26-03-2019 11:03

İki kahramanlı yapısı ve doğal, sade, sıcak, abartısız anlatımıyla “Before” serisi tadında; felsefeden tarihe, siyasal bilimlerden biyolojiye, evlilik kurumundan aşka kadar aklınıza gelebilecek neredeyse her konuda nitelikli diyaloglarla süslenmiş nefis bir romantik yol filmi 303. İzleyen her seyirciye kafa dengi bir arkadaşla bir karavan kiralayıp Akdeniz kıyılarını boydan boya dolaşma arzusu uyandıracak kadar keyifli görüntülerle dolu film, karavanıyla Portekiz’e giden bir genç kız ile otostopçu olarak karavana misafir olan bir genç adam arasındaki entelektüel sohbetlerle süslenmiş ilişkiyi anlatıyor. Almanya’dan Portekiz’e kadar süren bu keyifli yolculukta seyirci nefis Avrupa manzaraları eşliğinde birbirine taban tabana zıt gibi görünen iki karakteri yavaş yavaş tanıyor ve oldukça ufuk açıcı tartışmalarına tanık oluyor. Yolculuk ilerledikçe ve iki yabancı yakınlaştıkça her an romantizme evrilebilme tehlikesine sahip muhteşem bir arkadaşlık hikâyesi çıkıyor ortaya. Ve seyirciye 2,5 saate yakın süresine rağmen su gibi akan filmde muhteşem görsel ögeler ve harika yol müzikleri ile birlikte bu sıcak ilişkiyi izlemek kalıyor.
8,5 /10

Videolar

Galeri