Foto

( 1978 - )


( 43 yaşında 1.73 m boyunda )

Doğum Adı: Michael Buonomo Tarihi: 05/06/1978 Yeri: Brooklyn, New York, ABD

Takma İsimler: Chops

Kısa Biyografi

Michael Buonomo was born in Brooklyn, New York on June 5, 1978. He is an actor and comedy writer. Michael is mostly known for his roles on the HBO show The Newsroom, Castle, Days of our Lives and has made an appearance on all three NCIS TV shows. He grew up in Marlboro, New Jersey.

Son Güncelleme Tarihi: 19-05-2021

Michael Buonomo rol aldığı yapımlar.

  • 18
  • 47

NCIS: Los Angeles

Yıl: 2009 | IMDB: 1378167

Ülke: ABD
Aka: NCIS Legend, NCIS Office of Special Projects, NCIS Undercover, Untitled NCIS Spinoff
Tür: Aksiyon, Suç, Drama
Yönetmen: Dennis Smith,Terrence O'Hara,Tony Wharmby,John Peter Kousakis,James Hanlon,
Oyuncular: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Barrett Foa, Linda Hunt, LL Cool J, Eric Christian Olsen, Renée Felice Smith, Miguel Ferrer, Peter Cambor, Nia Long, Medalion Rahimi, Bar Paly, Vyto Ruginis, Andrea Bordeaux, Erik Palladino,

  • IMDB
  • 6.7/10
  • 31
  • 55

NCIS

Yıl: 2003 | IMDB: 0364845

Ülke: ABD
Aka: NCIS, Naval CIS, Navy NCIS, NCIS: Naval Criminal Investigative Service
Tür: Aksiyon, Suç, Drama, Gizem, Gerilim
Yönetmen: Dennis Smith,Tony Wharmby,Terrence O'Hara,Thomas J. Wright,James Whitmore Jr.,
Oyuncular: Mark Harmon, David McCallum, Sean Murray, Pauley Perrette, Michael Weatherly, Brian Dietzen, Rocky Carroll, Cote de Pablo, Emily Wickersham, Wilmer Valderrama, Maria Bello, Lauren Holly, Diona Reasonover, Joe Spano, Sasha Alexander,

  • IMDB
  • 7.7/10