Foto

( 1962 - )


( 59 yaşında 1.78 m boyunda )

Doğum Adı: Ian James Corlett Yeri: Burnaby, Britanya Kolombiyası, Kanada

Kısa Biyografi

Ian James Corlett was born on August 29, 1962 in Burnaby, British Columbia, Canada. He is an actor and writer, known for Dragon Ball Z (1996), Greyhound (2020), Sausage Party (2016) and Dinosaur Train. He is also known (especially in Canada) as the creator of the animated series Being Ian and Yvon Of The Yukon.

Son Güncelleme Tarihi: 10-08-2021

Ian James Corlett rol aldığı yapımlar.

  • 0
  • 0

Lastman

Yıl: 2016 | IMDB: 6296094

Ülke: Fransa
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Yönetmen: Jérémie Périn,
Oyuncular:

  • IMDB
  • 8.6/10
  • 0
  • 0

The Loud House

Yıl: 2016 | IMDB: 4859164

Ülke: ABD, İngiltere
Aka: Gürültü Ailesi, The Loud House
Tür: Animasyon, Kısa Metraj, Aksiyon, Macera, Komedi, Aile
Yönetmen: Chris Savino,Kyle Marshall,Jessica Borutski,Amanda Rynda,Darin McGowan,Miguel Puga,
Oyuncular: Grey Griffin, Jessica DiCicco, Lara Jill Miller, Catherine Taber, Liliana Mumy, Nika Futterman, Cristina Pucelli, Brian Stepanek, Jill Talley, Collin Dean, John DiMaggio, Caleel Harris, Carlos PenaVega, Grant Palmer, Tex Hammond,

  • IMDB
  • 7.1/10