Foto

( 1952 - )


( 69 yaşında 1.83 m boyunda )

Doğum Adı: Harvey Weinstein Yeri: Kızarma, Queens, New York City, New York, ABD

Takma İsimler: Harvey Scissorhands, The Punisher.

Eşleri: (2007 -2018) Boşanma 2 çocuk , (1987 -2004) Boşanma 3 çocuk ,

Kısa Biyografi

Harvey Weinstein was born on March 19, 1952 in Flushing, Queens, New York City, New York, USA. He is a film producer, known for Pulp Fiction (1994), Shakespeare in Love (1998) and Gangs of New York (2002). He is now separated from his wife Georgina Chapman and was previously married to Eve Chilton Weinstein.

Son Güncelleme Tarihi: 11-11-2020

Harvey Weinstein rol aldığı yapımlar.

  • 3
  • 2

War & Peace

Yıl: 2016 | IMDB: 3910804

Ülke: İngiltere
Aka: War and Peace
Tür: Drama, Tarih, Romantik, Savaş
Yönetmen: Tom Harper,
Oyuncular:

  • IMDB
  • 8.2/10