Foto

( 1889 - 1979 )


( 90 yaşında öldü 1.68 m boyunda )

Doğum Adı: Clarence Edouard Muse Yeri: Baltimore, Maryland, ABD

Ölüm Tarihi: 13/10/1979 Yeri: Perris, California, ABD Sebebi: Beyin kanaması

Eşleri: Irene Ena Kellman (1954 -1979) Ölüm , Willabelle Burch West (1925 -1948) Boşanma 1 çocuk , Ophelia Belle Labertier (1909 -1923) Ölüm 2 çocuk ,

Kısa Biyografi

Clarence Muse was born on October 14, 1889 in Baltimore, Maryland, USA as Clarence Edouard Muse. He was an actor, known for Shadow of a Doubt (1943) and The Black Stallion (1979). He was married to Irene Ena Kellman, Willabelle Burch West and Ophelia Belle Labertier. He died on October 13, 1979 in Perris, California, USA

Son Güncelleme Tarihi: 14-05-2021

Clarence Muse rol aldığı yapımlar.

  • 0
  • 0

The Magical World of Disney

Yıl: 1954 | IMDB: 0046593

Ülke: ABD
Aka: Disney's Wonderful World, The Disney Sunday Movie, The Wonderful World of Disney, Walt Disney Presents, Walt Disney, Walt Disney's Wonderful World of Color, Disneylandia, The Magical World of Disney
Tür: Macera, Biyografi, Drama, Aile, Vahşi Batı
Yönetmen: Hamilton Luske,Norman Tokar,Robert Stevenson,James Neilson,Jack Hannah,
Oyuncular: Walt Disney, Paul Frees, Clarence Nash, Slim Pickens, Tom Tryon, Roger Mobley, Winston Hibler, Pinto Colvig, Annette Funicello, Kevin Corcoran, Brian Corcoran, Ray Teal, Judson Pratt, Jeff York, Betty Lynn,

  • IMDB
  • 8.5/10