Foto

( 1986 - )


( 36 yaşında 1.68 m boyunda )

Doğum Adı: Bryce Austin Papenbrook Tarihi: 24/02/1986 Yeri: Los Angeles, California, ABD

Kısa Biyografi

Bryce Papenbrook was born on February 24, 1986 in Los Angeles, California as Bryce Austin Papenbrook. He's an actor, known for Bravely Default: Flying Fairy (2012), Call of Duty: Ghosts (2013) (2013), Kirito in Sword Art Online (2012) (2014) & Eren Jaeger in Attack on Titan (2013) (2015). He graduated from UCLA in 2007 w/ a degree in political science. He's married to Samantha Papenbrook.

Son Güncelleme Tarihi: 10-11-2021

Bryce Papenbrook rol aldığı yapımlar.

  • 0
  • 0

Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless Night

Yıl: 2021 | IMDB: 13424422

Ülke: Japonya
Aka: SAO Progressive, Aria in the Starless Night, Hoshinaki Yoru no Aria
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Drama, Kurgu, Gizem, Romantik, Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen: Ayako Kawano,
Oyuncular: David W. Collins, Megumi Hayashibara, Rina Hidaka, Hiroaki Hirata, Nobuyuki Hiyama, Ryan Colt Levy, Yoshitsugu Matsuoka, Kayleigh McKee, Inori Minase, Ryûsei Nakao, Bryce Papenbrook, Tomokazu Seki, Haruka Tomatsu, Kôichi Yamadera, Hiroki Yasumoto,

  • IMDB
  • 7.3/10
  • MAL
  • 8.0/10
  • 2
  • 2

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!

Yıl: 2020 | IMDB: 11821792

Ülke: Japonya
Aka: Hamefura, Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta...
Tür: Animasyon, Komedi, Drama, Kurgu, Romantik
Yönetmen: Keisuke Inoue,
Oyuncular: Tatsuhisa Suzuki, Maaya Uchida, Tetsuya Kakihara, Miho Okasaki, Shouta Aoi, Yoshitsugu Matsuoka, Inori Minase, Saori Hayami, Jeannie Tirado, Griffin Burns, Bryce Papenbrook, Toshiki Masuda, Azumi Waki, Griffin Puatu, Nicolas Roye,

  • IMDB
  • 7.4/10
  • MAL
  • 7.4/10
  • 2
  • 1

Demon Slayer: Mugen Train

Yıl: 2020 | IMDB: 11032374

Ülke: Japonya
Aka: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen, Gekijouban Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen, Kimetsu no Yaiba: Infinity Train, Demon Slayer Movie: InfinityTrain, Demon Slayer: Mugen Treni
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Kurgu
Yönetmen: Haruo Sotozaki,
Oyuncular: Natsuki Hanae, Akari Kitô, Hiro Shimono, Yoshitsugu Matsuoka, Satoshi Hino, Takahiro Sakurai, Katsuyuki Konishi, Saori Hayami, Kenichi Suzumura, Tomokazu Seki, Tomokazu Sugita, Toshiyuki Morikawa, Rina Satô, Shin'ichirô Miki, Houko Kuwashima,

  • IMDB
  • 8.2/10
  • MT
  • 75
  • RT
  • 98
  • MAL
  • 8.7/10
  • 2
  • 2

Fate/stay night [Heaven's Feel] II. lost butterfly

Yıl: 2019 | IMDB: 8091892

Ülke: Japonya
Aka: Fate/stay night Movie: Heaven's Feel - II. Lost Butterfly, Fate/stay night: Heaven's Feel - II. Lost Butterfly, Fate/stay night Movie: Heaven's Feel 2
Tür: Animasyon, Aksiyon, Drama, Kurgu
Yönetmen: Tomonori Sudô,
Oyuncular: Yu Asakawa, Michael Donovan, Melissa Fahn, Crispin Freeman, Tetsu Inada, Miki Itô, Mai Kadowaki, Hiroshi Kamiya, Ayako Kawasumi, Mela Lee, Kyle McCarley, Jôji Nakata, Bryce Papenbrook, Tadahisa Saizen, Patrick Seitz,

  • IMDB
  • 8.1/10
  • MAL
  • 8.5/10
  • 33
  • 4

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Yıl: 2019 | IMDB: 9335498

Ülke: Japonya
Aka: Kimetsu no Yaiba, Blade of Demon Destruction, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, İblis Keser
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Kurgu, Gerilim
Yönetmen: Haruo Sotozaki,Shûji Miyahara,Shin'ya Shimomura,Yûki Itô,Toshiyuki Shirai,
Oyuncular: Natsuki Hanae, Yoshitsugu Matsuoka, Hiro Shimono, Zach Aguilar, Akari Kitô, Abby Trott, Shinya Takahashi, Aleks Le, Bryce Papenbrook, Doug Erholtz, Johnny Yong Bosch, Brook Chalmers, Takahiro Sakurai, Saori Hayami, Satoshi Hino,

  • DP
  • 7.9/10
  • IMDB
  • 8.7/10
  • MAL
  • 8.5/10
  • 2
  • 1
  • IMDB
  • 6.8/10
  • MAL
  • 7.0/10
  • 1
  • 2

Dragon Pilot: Hisone and Masotan

Yıl: 2018 | IMDB: 8528256

Ülke: Japonya
Aka: Hisone to Maso-tan, Dragon Pilot: Hisone and Masotan, Hisone & Masotan, Hisone and Maso-tan, HisoMaso
Tür: Animasyon, Kurgu, Bilim Kurgu
Yönetmen: Shinji Higuchi,Hiroshi Kobayashi,Takahiro Hasui,Hiroki Hirano,Shohei Miyake,Hideyuki Satake,Geisei Morita,Noriyuki Nomata,
Oyuncular: Misaki Kuno, Tomoyo Kurosawa, Matsunojo Kanda, Yûki Kaji, Rie Kugimiya, Jôji Nakata, Christine Marie Cabanos, Ray Chase, Allegra Clark, Marshall Givens, Carrie Keranen, Bryce Papenbrook, Doug Stone, Sarah Anne Williams, Maki Kawase,

  • IMDB
  • 6.9/10
  • MAL
  • 7.3/10