Foto

( 1984 - )


( 36 yaşında 1.68 m boyunda )

Doğum Adı: Brina Michelle Palencia Tarihi: 13/02/1984 Yeri: Oklahoma, ABD

Eşleri: (2009 -)   ,

Kısa Biyografi

Brina Palencia was born on February 13, 1984 as Brina Michelle Palencia. She is an Honduran-American actress, voice-over artist and director, known for One Piece: Wan pîsu (1999), Dragon Ball Z Kai (2009), The Walking Dead (2010), and Star-Crossed (2014). Her voice has been featured in numerous animated series and video games including The Walking Dead: Michonne (2016), Donkey Kong Country Returns 3D (2013), Dead or Alive 5 (2012), World of Warcraft: Mists of Pandaria (2012), Duke Nukem Forever (2011), Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009), Fullmetal Alchemist (2003) and Detective Conan (1996). Growing up, she split her time between Honduras and the United States. She is fluent in both English and Spanish.

Son Güncelleme Tarihi: 09-05-2020

Brina Palencia rol aldığı yapımlar.

  • 0
  • 0

My Hero Academia: Heroes Rising

Yıl: 2019 | IMDB: 11107074

Ülke: Japonya
Aka: Boku no Hero Academia the Movie 2: Heroes:Rising, My Hero Academia the Movie 2: Heroes:Rising, My Hero Academia: Heroes Rising
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Komedi, Aile, Bilim Kurgu
Yönetmen: Kenji Nagasaki,
Oyuncular: Felecia Angelle, Christopher Bevins, Brendan Blaber, Johnny Yong Bosch, Justin Briner, Dani Chambers, Clifford Chapin, Luci Christian, Colleen Clinkenbeard, Justin Cook, Kiyotaka Furushima, Caitlin Glass, Josh Grelle, Tasuku Hatanaka, Ryô Hirohashi,

  • IMDB
  • 8.0/10
  • MT
  • 70
  • MAL
  • 8.1/10
  • 19
  • 19

Fruits Basket

Yıl: 2019 | IMDB: 9304350

Ülke: Japonya
Aka: Fruits Basket (2019), Furuba, Fruits Basket (Zenpen), Fruits Basket: 1st Season , Fruits Basket 2nd Season
Tür: Animasyon, Komedi, Drama, Kurgu, Romantik
Yönetmen: Yoshihide Ibata,Takatoshi Suzuki,Yoshihiro Nishio,Katsuhiko Bizen,Tomoko Hiramuki,
Oyuncular: Manaka Iwami, Nobunaga Shimazaki, Yuma Uchida, Yûichi Nakamura, Laura Bailey, Eric Vale, John Burgmeier, Jerry Jewell, Satomi Sato, Atsumi Tanezaki, Megumi Han, Jad Saxton, Elizabeth Maxwell, Kazuyuki Okitsu, Mikaela Krantz,

  • IMDB
  • 8.4/10
  • MAL
  • 8.2/10
  • 0
  • 1

Boku no Hero Academia the Movie

Yıl: 2018 | IMDB: 7745068

Ülke: Japonya
Aka: Boku no Hero Academia the Movie Futari no Hero, My Hero Academia: The Movie, My Hero Academia: The Two Heroes
Tür: Animasyon, Aksiyon, Komedi, Kurgu
Yönetmen: Kenji Nagasaki,
Oyuncular: Justin Briner, Christopher Sabat, Ray Chase, Erica Mendez, Keith Silverstein, Brina Palencia, Caitlin Glass, Barry Yandell, J. Michael Tatum, Luci Christian, David Matranga, Clifford Chapin, Justin Cook, Colleen Clinkenbeard, Josh Grelle,

  • IMDB
  • 7.6/10
  • MAL
  • 7.8/10
  • 0
  • 0

Dragon Ball Super: Broly

Yıl: 2018 | IMDB: 7961060

Ülke: Japonya
Aka: Dragon Ball Super Movie: Broly, Dragon Ball Super: Broly, Dragon Ball Super: The Movie
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Aile, Kurgu, Bilim Kurgu
Yönetmen: Tatsuya Nagamine,
Oyuncular: Masako Nozawa, Aya Hisakawa, Ryô Horikawa, Toshio Furukawa, Takeshi Kusao, Ryûsei Nakao, Kôichi Yamadera, Masakazu Morita, Ryûzaburô Ôtomo, Katsuhisa Hôki, Naoko Watanabe, Banjô Ginga, Shigeru Chiba, Tetsu Inada, Nana Mizuki,

  • IMDB
  • 7.9/10
  • MT
  • 59
  • MAL
  • 8.1/10
  • 0
  • 1

Pop Team Epic

Yıl: 2018 | IMDB: 7808370

Ülke: Japonya
Aka: Poputepipikku, Pop Team Epic, PPTP, Poputepipikku Special, Pop Team Epic (2019)
Tür: Animasyon, Komedi
Yönetmen: Jun Aoki,Aoi Umeki,Junichi Yamamoto,Ryo Yamashita,Kazuki Sekiguchi,Thibault Tresca,Murasin,Miyo Sato,Yuanyuan Hu,Asami Ike,
Oyuncular: Tohru Adachi, Bryn Apprill, Shunsuke Itakura, Mikaela Krantz, Masaaki Yano, Yui Ogura, Shunsuke Takeuchi, Yui Makino, Yui Watanabe, Shinnosuke Ogami, Kenji Akabane, Wataru Hatano, Hiromi Igarashi, Toshiki Masuda, Rei Matsuzaki,

  • IMDB
  • 6.8/10
  • MAL
  • 7.2/10
  • 1
  • 2

Tokyo Ghoul: re

Yıl: 2018 | IMDB: 8213522

Ülke: Japonya
Aka: Tokyo Kushu:re, Toukyou Kuushu:re, Tokyo Ghoul:Re (2018), Tokyo Ghoul:re 2nd Season, Tokyo Ghoul:re Saishuushou
Tür: Animasyon, Aksiyon, Drama, Kurgu, Korku, Gizem, Gerilim
Yönetmen: Odahiro Watanabe,
Oyuncular: Natsuki Hanae, Kaito Ishikawa, Ayane Sakura, Natsumi Fujiwara, Yuma Uchida, Mamoru Miyano, Yû Kobayashi, Dallas Reid, Julie Shields, Adam Gibbs, Mikaela Krantz, Jamie Marchi, Madeleine Morris, Nazeeh Tarsha, Austin Tindle,

  • IMDB
  • 7.0/10
  • MAL
  • 6.7/10
  • 2
  • 1
  • IMDB
  • 6.8/10
  • MAL
  • 7.5/10
  • 15
  • 2

Steins;Gate 0

Yıl: 2018 | IMDB: 5514358

Ülke: Japonya
Aka: Steins;Gate 0, Steins Gate Zero, Steins, Gate Zero
Tür: Animasyon, Komedi, Drama, Gizem, Romantik, Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen: Colleen Clinkenbeard,Kenichi Kawamura,
Oyuncular: J. Michael Tatum, Monica Rial, Tyson Rinehart, Cherami Leigh, Trina Nishimura, Jad Saxton, Lindsay Seidel, Christopher Wehkamp, Ashly Burch, Mikaela Krantz, Alexis Tipton, Bryn Apprill, Jessica Cavanagh, Brina Palencia, Christopher Sabat,

  • IMDB
  • 8.4/10
  • MAL
  • 8.5/10