Foto

( 1969 - )


( 51 yaşında 1.6 m boyunda )

Doğum Adı: Ashley Samantha Jensen Tarihi: 11/08/1969 Yeri: Annan, Dumfries ve Galloway, İskoçya, İngiltere

Takma İsimler: Ash

Eşleri: (2007 -2017) Ölüm 1 çocuk ,

Kısa Biyografi

Ashley Jensen (born on 11 August 1969) is a Scottish actress and narrator. She was nominated for an Emmy for her role on the television series Extras (2005), on which she appeared from 2005-2007. She was also a cast member on the ABC show Ugly Betty (2006) and the brief-lived CBS sitcom Accidentally on Purpose (2009).

Son Güncelleme Tarihi: 01-05-2020

Ashley Jensen rol aldığı yapımlar.

  • 5
  • 5

How to Train Your Dragon: The Hidden World

Yıl: 2019 | IMDB: 2386490

Ülke: ABD, Japonya
Aka: Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3, How to Train Your Dragon 3
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Aile, Kurgu
Yönetmen: Dean DeBlois,
Oyuncular: Jay Baruchel, America Ferrera, F. Murray Abraham, Cate Blanchett, Gerard Butler, Craig Ferguson, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, Kristen Wiig, Kit Harington, Justin Rupple, Robin Atkin Downes, Kieron Elliott, Julia Emelin, Gideon Emery,

  • DP
  • 7.8/10
  • IMDB
  • 7.5/10
  • MT
  • 71
  • RT
  • 91