Foto

( 1988 - )


( 33 yaşında 1.55 m boyunda )

Doğum Adı: Alexa Ellesse Vega Tarihi: 27/08/1988 Yeri: Miami, Florida, ABD

Takma İsimler: Lex, Alex

Eşleri: (2014 -) 2 çocuk , (2010 -2012) Boşanma ,

Kısa Biyografi

Alexa Ellesse PenaVega (née Vega; born August 27, 1988) is an American actress and singer. She is known for her role as Carmen Cortez in the Spy Kids film series and Shilo Wallace in the film Repo! The Genetic Opera (2008). In 2009, she starred as the title character Ruby Gallagher in the ABC Family series Ruby & The Rockits.

Son Güncelleme Tarihi: 09-05-2021

Alexa PenaVega rol aldığı yapımlar.

  • 0
  • 0

The Loud House

Yıl: 2016 | IMDB: 4859164

Ülke: ABD, İngiltere
Aka: Gürültü Ailesi, The Loud House
Tür: Animasyon, Kısa Metraj, Aksiyon, Macera, Komedi, Aile
Yönetmen: Chris Savino,Kyle Marshall,Jessica Borutski,Amanda Rynda,Darin McGowan,Miguel Puga,
Oyuncular: Grey Griffin, Jessica DiCicco, Lara Jill Miller, Catherine Taber, Liliana Mumy, Nika Futterman, Cristina Pucelli, Brian Stepanek, Jill Talley, Collin Dean, John DiMaggio, Caleel Harris, Carlos PenaVega, Grant Palmer, Tex Hammond,

  • IMDB
  • 7.2/10