( 1926 - 2011 )


( 85 yaşında öldü 1.85 m boyunda )

Doğum Adı: Alan Grigsby Sues Tarihi: 07/03/1926 Yeri: Ross, Kaliforniya, ABD

Ölüm Tarihi: 01/12/2011 Yeri: Batı Hollywood, Kaliforniya, ABD Sebebi: Kalp krizi

Eşleri: (1953 -1958)   ,

Kısa Biyografi

Most will remember Sues as 'Uncle Al the Kiddies Pal' from "Rowan and Martin's Laugh In". He was born Alan Grigsby Sues on March 7, 1926 in Ross, California.

Son Güncelleme Tarihi: 01-05-2020

Alan Sues rol aldığı yapımlar.

  • 2
  • 8

Sabrina, the Teenage Witch

Yıl: 1996 | IMDB: 0115341

Ülke: ABD
Aka: Genc Cadi Sabrina, Sabrina, Sabrina Goes to College, Sabrina Goes to College
Tür: Komedi, Aile, Kurgu
Yönetmen: Gary Halvorson,Kenneth R. Koch,Brian K. Roberts,Linda Day,Peter Baldwin,
Oyuncular: Melissa Joan Hart, Nick Bakay, Caroline Rhea, Beth Broderick, Nate Richert, Jenna Leigh Green, Martin Mull, Soleil Moon Frye, Elisa Donovan, Lindsay Sloane, David Lascher, Trevor Lissauer, Alimi Ballard, Michelle Beaudoin, Paul Feig,

  • IMDB
  • 6.6/10
  • 12
  • 5

The Twilight Zone

Yıl: 1959 | IMDB: 0052520

Ülke: ABD
Aka: Alacakaranlik Kusagi, The Twilight Zone, Twilight Zone, Alacakaranlık Kuşağı
Tür: Kurgu, Korku, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen: John Brahm,Douglas Heyes,Buzz Kulik,Lamont Johnson,Richard L. Bare,
Oyuncular: Rod Serling, Robert McCord, Jay Overholts, Vaughn Taylor, James Turley, Jack Klugman, Burgess Meredith, John Anderson, J. Pat O'Malley, Barney Phillips, George Mitchell, Cyril Delevanti, Jon Lormer, John McLiam, Bill Erwin,

  • IMDB
  • 9.0/10
  • RT
  • 82