Venom - 2018

Marvoldo Riddle 06-10-2018 08:10

Venom beklentiyi yüksek tutmadığım, çıksın izleyelim dediğim bir filmdi. Bugün sinemada izledim ve oldukça da güzel vakit geçirdim. Hikayenin  başlangıcını gayet güzel bir şekilde yapmışlar, akıp gidiyor film, izlerken sıkıldığım hiçbir an olmadı, özellikle aksiyon sahneleri çokiyiydi. Marvel yapımlarında alışık olduğumuz o mizah anlayışı yine bu filmde de vardı ve o ince espirilerle seyirciyi sık sık güldürmeyi başardılar. Bir de son olarak Venom seslendirmesi harika olmuş. Eğer fırsatınız varsa sinemada izlemenizi öneririm.

7.5/10

Putte 06-10-2018 10:10

Bugün izledim sinemada. Marvel evrenine aşina olmayan biri olarak giriş gelişme gayet iyidi. Çünkü bilmem gereken bir şeyler olduğu hissine kapılmadım. Aksiyon yerinde Marvel evreninin diğer filmlerinde görmeye alışık olduğum espriler yine vardı. Bazen kabak tadı verse de, filmin bütünü bağlamında hoş duruyorlar. Venom karakterini özellikle görsel bağlamda çok beğendim. Ses de tipe ve onun çoklu organizma olmasına cuk oturmuş. Sonuç olarak sıkılmadan izledim ve herkese tavsiye ederim.7,3 /10

asdsss 07-10-2018 09:10

Eleştirmenlerin yerden yere vurmasında haklılık payı var. 5/10 daha yükseği diğer filmlere hakarettir.
-Sinemada izlenilmesine kesinlikle  gerek yok.
-Film ne yapmak istiyor belli değil.
-Hayatımda, ilk yarısı bu kadar kötü bir film görmedim
-Marvelin kullandığı salak saçma komiklikleri koymuşlar tutar sanmışlar hiç olmamış.
-İkinci yarıda aksiyon var ama başka bir şey yok saçmalıklar silsilesi devam ediyor.

redgunner 08-10-2018 10:10

dün sinemada izledim gayet akıcı ve hiç sıkılmadan izlenebilen bir film olmuş. Marvel filmlerini sevenlere tavsiye ederim. Aksiyon sahneleri oldukça güzel ve akıcıydı. 

qeltemo 13-10-2018 03:10

Yan karakter filminde Tom Hardy ' i harcamışlar. Bu adam daha kaliteli rolleri de hak ediyor. Ama Venom'da da çok başarılı performans sergilemiş. Muhtemelen başka oyuncu olsa zaten izlemeye gitmezdi insanlar. Giriş kısmını anlatmak için biraz kasılmışlar gibi , onun için uzamış ilk yarısı. Onun dışında yan karakter kahramanı için gayet eğlenceli buldum , DC'nin güzelim Batman'i sıçıp sıvadığı şu dönemde Marvel Venom'la bile neleri yapabileceğini göstermiştir. 7.6/10

alpalp84 15-10-2018 10:10

Bir kere film kötü karakter sıkıntısı çekiyor. Deadpool'daki taksici gibi birisini alıp lex luthor vari bir kötü adam yapmaya çalışılmış. Ayrıca başroldeki kadında suratında en ufak mimikleri yapmaktan aciz. Kütük gibi bir karakter. Bu iki karakter hiçbir şekilde olmamış. Tom Hardy filmi sırtlamış gitmiş. Herşeyi çok güzel yapıyor, beğenerek seyrettim. Venom ile muhabbetleri çok iyiydi. Her filmde sık sık gördüğümüz mantıksızlıklar vardı. En saçmama gelen 2 şeyi yazayım
 
>Kız arkadaşı ölümüne aşık, ilk kötü gününde anında eddie'yi bırakıp başkasıyla ilişki yaşamaya başlıyor, yetmedi aylar sonra kızın yeni sevgilisi eddie'yi gördüğünde kanka muhabbeti yapıyor. 
>Filmin en beğenilmeyen kısmı, venom'un ana amacından vaz geçip, kendi ırkına sırtını dönme sebebi... O kelimeler beni bitirdi, anında seyir zevkim düştü. Daha iyi kelimeler seçebilirlerdi. 

ORKUNS 25-11-2018 06:11

Ahhaa izlediğim en keyifli marvel kararkterlerinden biriydi . Eddie ile venom'un birleşimi ve ortaklığı çok keyifli anlatılmış mizahda filmin tamamına cuk oturmuş. Devam filminden önce eddie karakterine venomla ilişkilerinin nasıl başladığına dair ... ilgili soruların hepsi cevaplanmış  9/10 keyifle izlenebilir film :)

morgoth 25-11-2018 06:11

Anti kahraman filmi olarak güzel ve başarılı olmuş. Anca bu kadar olurdu bence. Kötünün karşısına daha kötüyü koymuşlar nispeten iyiye dönüşmüş. Filmin sonunda hapisane ziyaret eden eddie ve bir mahkum arasında ek sahne koymuşlar saçma havalı anlaşılmayan bir replikle kapatmışlar. Devamı gelecek demenin saçma yolu bence. 

x571 29-11-2018 01:11

Bence güzel ve eğlenceli. Sonuçta hayatımızda yeni ufuklar açmasını beklemediğimiz ,eğlencelik bir film.

borrang 29-11-2018 03:11

Marvel sinema evreninin bir parçası değil sanırım. Gene de Stan Lee cameo yapmış. Esprili, sürükleyici, başarılı görsel efektler içeren süper kahraman filmi. Tavsiye ederim...

pdrizmir 30-11-2018 08:11

Bu filmin yönetmeni ve filme 5 ten yüksek not verenler interstellar filmini hiç izlememiş galiba. Ne günlere kaldık be, konu güzel ama filmin gidişi, işleniş berbat olunca film de sıkıcı oluyor. 

draggar 01-12-2018 11:12

Film akıcı, başladığı gibi bitiyor o konuda bir lafım yok fakat bu kadar Süper Kahraman filmi varken Anti-Süper Kahraman fırsatı çok daha iyi kullanılabilirdi. Venom'un seslendirme 10 numara ama sanki biraz "ponçik venom" olmuş, tripler falan fazla gibi. Düşük beklentiyle keyif alınabilinir bir film olmuş keşke daha uzun ve olay örgüsü daha detaylı olsaydı. 

Hoak 02-12-2018 02:12

Hikayesi ve anlatılış şekli klasik stil, çok sıradan. Görsel efektler kötü duruyor. Tom Hardy olmasa izler miydim ? Emin değilim. Ama oynadığı sürece izlerim sanırım.  6/10

eozen81 04-12-2018 02:12

Yıkılmadım, ayaktayım ama anca ayaktayım, olmadı

Con Vayne 06-12-2018 04:12

Bir yan karakter olan Venom açısından oldukça tatmin ediciydi. Deadpool un sevilmesi sonrası Venom u da daha sempatik yapmaya gayret göstermişler olmuş da, tabii bunda Hardy nin de katkısı büyük, mimikleri ve hareketleri falan kendini sevdiriyor. Öyle hoplamalı zıplamalı, görsel kalitesi süper bir süper kahraman filmi bekliyorsanız uzak durun, marvel evreninde bir karaktere başlangıç hikayesi için iyi bir film.