PLANETDP // HABERLER // Your Name Animesinin Yönetmeni Film Uyarlaması Hakkında Konuştu

Büyük başarı yakalayan Your Name animesi artık bir Hollywood filmi olacak. Peki Your Name yaratıcısı Makoto Shinkai bu konu hakkında ne düşünüyor?

Yakın zamanda bir basın organizasyonunda konuşan Shinkai, Your Name uyarlamasına da değindi. Shinkai "Çalışmalarımı genellikle çocuklarıma gösteririm." yorumunda bulundu ve "Ama çocuklarımın verdiği tepkiyle de pek ilgilenmem.“ diye ekledi.

"Hollywood'un bir Your Name filmi yaptığını haber veren bir duyuru vardı. Bir yandan dört gözle bekliyor olmama rağmen diğer yandan bunun bir maceranın başlangıcı olduğunu hissettim ve filmin yaş aralığının ne kadar olacağı ise çalışmanın kendisine adanan bir soruydu."

Eğer bir film versiyonu için onay vermişseniz bir noktadan sonra size karışmadan iyi sonuçlanmasını beklemek kalır.

Önceden çıkan haberlere göre live action versiyonun arkasında Paramount Pictures ve Bad Robot bulunuyor. J. J. Abrams, Lindsey Weber ve Genki Kawamura da (Animenin yapımcısı) yapımcılığını üstleniyor. Senaryoyu Eric Heisserer (Arrival) kaleme alacak. Orijinal filmin dağıtıcıları Toho ise yardımcı olacak ve filmin Japonya'da gösterilmesinden sorumlu olacak.

Kaynak: KOTAKU

Yorumlar (0)