PLANETDP // HABERLER // Yepyeni Üç Star Wars Filmi Daha Geliyor

Lucasfilm, Game of Thrones'un yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss'in üç yeni Star Wars filminin senaristliğini ve yapımcılığını yapacağını duyurdu. Yeni filmler Skywalker ailesinin anlatıldığı filmlerle veya Rian Johnson'ın çekeceği üçlemeyle bağlantılı olmayacak.

"David ve Dan, zamanımızın en iyi senaristlerinden." diyen Lucasfilm'in başkanı Kathleen Kennedy şöyle devam etti: "Karmaşık karakterlerdeki, derin hikâyelerdeki ve mitolojide ustalıkları, Star Wars evrenini, beni heyecanlandıran bir şekilde genişletecek ve daha da genişletmesini sağlayacak."

Benioff ve Weiss'in bu gelişme hakkında söyledikleri: "1977 yazında uzak mı uzak bir galaksiye yolculuk ettik ve o zamandan beri hayalini kuruyoruz. Böyle bir sorumluluk bize verildiği hem onur duyuyoruz hem de biraz korkmaktayız. Game of Thrones'un son sezonu tamamlanır tamamlanmaz çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyoruz."

Filmler için şu anda bir vizyon aralığı duyurulmamış durumda. GoT'un son sezonu 2019'da yayınlanacak. Finalden sonra Benioff ve Weiss bir George'un evreninden diğer George'un evrenine geçmekte serbest olacaklar.

Proje ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: EW

Yorumlar (2)

arminius- 02/10/2018 02:02

Bu iki Game of Thronesdan sonra Star Wars katliamı yapacak anlaşılan.

svebo- 02/13/2018 09:02

Star Wars artık Netflix'e düşebilir. Yeni versiyonlar televizyonların bile çekebileceği duruma geldi.