PLANETDP // HABERLER // Yeni Thor: Ragnarok Afişi

D23 Fuarı'nda Marvel Studios ve Walt Disney Pictures, Marvel'ın ressamı Andy Park tarafından görkemli bir şekilde resmedilen yeni Thor: Ragnarok afişini paylaştı. 

Marvel Studios'un Thor: Ragnarok'unda Thor kudretli çekici olmadan evrenin diğer ucunda hapsedilmiştir ve kendini mutlak güce sahip yeni tehdit acımasız Hela'nın ellerindeki Ragnarok (Gezegeninin yıkımı ve Asgard medeniyetinin sonu.)'u Asgard'a dönüp durdurmak için zamana karşı yarışırken bulur. Fakat önce kendisini eski müttefiği ve Avengers üyesi İnanılmaz Hulk ile karşı karşıya getiren ölümcül gladyatör yarışmasından canlı çıkması gerekiyor.

Thor: Ragnarok, Loki rolünde Tom Hiddleson, Hulk rolünde Mark Ruffalo, Heimdall rolünde Idris Elba ve Odin'i canlandıran Sir Anthony Hopkins ile beraber Şimşek Tanrısı'nın ta kendisi olarak Chris Hemsworth'un geri dönüşünü içerecek. Filmde ayrıca ölüme kafayı takmış Hela rolünde Cate Blanchett, kahraman Valkyrie rolünde Tessa Thompson, eksantrik Grandmaster rolünde Jeff Goldblum ve Skurge rolünde Karl Urban bulunuyor. Ayrıca kadroya önceki Hunt for the Wilderpeople filminde yönetmeni olan Taika Waititi ve Jurassic World iş arkadaşı Jeff Goldblum ile yeniden bir araya gelen Sam Neill da dahil. Son olarak solo filminin sonunda belirtildiği gibi Benedict Cumberbatch'in Doctor Strange'i de Loki'ye karşı savaşmak için Şimşek Tanrısı ile takım olacak.

Filmi baş yapımcılar Louis D'Esposito, Brad Winderbaum, Victoria Alonso, Thomas M. Hammel ve Stan Lee ile beraber Kevin Feige hazırlayacak. Senaryo ise Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson ve Christopher Yost'tan geliyor.

Thor: Ragnarok 3 Kasım 2017'de sinemalara gelecek.

Fotoğraf galerisinin devamı için tıklayınız.

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (0)