PLANETDP // HABERLER // Yeni Spider-Man Spinoffu Belli Oldu

Sony'nin Spider-Man karakterlerini merkeze alan evreni biraz daha genişliyor.

THR'nin haberine göre stüdyo, kötü karakter olan Morbius The Living Vampire'ı merkezine alacak bir film çekeceğini duyurdu. En son Power Rangers'ın senaryosunu yazan Burk Sharpless ve Matt Sazama, yapılan gizli bir anlaşmayla yeni filmin senaryosunu yazmaları için projeye dahil edildi.

Dr. Micheal Morbius, nadir bir kan hastalığında muzdarip olan, kendi kendisini iyileştirmeye çalışarak korkunç sonuçlar elde eden bir bilim adamıdır. İyileşmek yerine vampirizmin bir türü olan bir hastalığa yakalanıp kana açlık duyan, sivri dişleri ve güçlü olan biri olmuştur. Karakter Spider-Man ile savaşsa da zamanla kendi çapında kahraman olan birine dönüşmüştür.

Sony'nin karatkteri nasıl ele alacağı henüz bilinmiyor. Stüdyodan bir açıklama yapılmadı.

Sony, hız kesmeden Spider-Man'in dünyasına bağlı kahramanlara ve kötü adamlara film çekmekte. Ancak Venom ve Silver & Black gibi çekilecek yeni filmler, Tom Holland'ın canlandırdığı Spider-Man filmi ve Marvel sinema evrenindeki diğer filmlerle bağlantılı olmayacak.

Sharpless ve Sazama, vampir temalı film olarak birlikte daha önce Luke Evans'ın başrolde yer aldığı Dracula Untold'da çalışmışlardı. Kendilerinin aynı zamanda The Last Witch Hunter ve Gods of Egypt'a da katkısı bulunmuştur.

İkili şu anda, Netflix'in önümüzdeki yıl çıkacak Lost in Space'in yeniden çekimi filminde çalışmakta.

Yeni spinoff ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Yorumlar (1)

zarat- 11/14/2017 07:11

Bilgilendirme içim teşekkürler