PLANETDP // HABERLER // Yeni It Fragmanı

Yaklaşık bir ay sonra Warner Bros. Pictures ve New Line Cinema sinema ekranlarına Stephen King'in efsanevi korku masalı It'i getiriyor. Bugün ise yeni bir It fragmanı paylaştılar.

King'in 1986 romanı It'i temel alan (Önceden mini diziye de uyarlanmıştı.) film Maine'deki Derry kasabasında çocukların teker teker ortadan kaybolmasıyla başlar. Bir grup çocuk Pennywise adındaki kötü bir palyaçoya meydan okur ve ardından en büyük korkularıyla yüzleşir. Pennywise'ın cinayet ve şiddet geçmişi ise yüzyıllar öncesine dayanır.

It'te hikayenin vücut bulmuş kötülüğü rolünü Bill Skarsgard (Allegiant, Hemlock Grove dizisi.) canlandırıyor. Ayrıca filmde Jaeden Lieberher (Midnight Special), Jeremy Ray Taylor (Alvin and the Chipmunks: The Road Chip), Sophia Lillis (37), Finn Wolfhard (Stranger Things dizisi.), Wyatt Oleff (Guardians of the Galaxy), Chosen Jacobs (Gelecek Cops and Robbers filmi.), Jack Dylan Grazer (Tales of Halloween) ve Nicholas Hamilton (Captain Fantastic)'dan oluşan bir grup genç oyuncu da bulunuyor.

Filmin yönetmenliğini Andres Muschietti (Mama) yaptı. King'in romanına dayanan senaryoyu ise Chase Palmer, Cary Fukunaga ve Gary Dauberman yazdı. Filmin yapımcılığını Roy Lee, Dan Lin, Seth Grahame-Smith, David Katzenberg ve Barbara Muschietti üstlenirken Richard Brener, Dave Neustadter, Walter Hamada, Marty P. Ewing, Doug Davison ve Jon Silk baş yapımcılar olarak hizmet verdi.

It filmi 8 Eylül'de sinemalarda olacak.

It filmini sinemada izlemeyi planlıyor musunuz? Bugüne kadar ki en sevdiğiniz Stephen King adaptasyonu nedir?

Fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (0)