PLANETDP // HABERLER // Yeni Anime Darling in the Frankxx Geliyor

Kill la Kill ve Little Witch Academia gibi başarılarıyla bilinen TRIGGER yeni orijinal anime Darling in the Frankxx için A-1 Pictures (THE IDOLM@STER, Ano Hana) ile birlik oluyor. Ayrıca kadro detayları, afiş ve tanıtım videosuyla beraber çoktan açığa çıktı.

Yönetmen koltuğuna Nishigori Atsushi (THEIDOLM@STER, Gurren Lagann) geçerken Akai Toshifumi (GRANBLUE FANTASY The Animation) yardımcı yönetmen olarak hizmet verecek. Yönetmen Nishigori ayrıca Hayashi Naotaka (Steins;Gate) ile beraber dizinin kompozisyonu üzerinde çalışıyor. Tanaka Masayoshi (Kimi no Na wa.) ise karakter tasarımıyla ilgilenecek. Imaishi Hiroyuki (Kill la Kill) hareketi yönetirken mekanik tasarımları Koyama Shigeto (Rebuild of Evangelion, Big Hero 6) üstlenecek.

Afiş özellikle Tanaka Masayoshi tarafından resmedildi ve görünüşe göre iki ana karakteri içeriyor. Ayrıca 110 saniyelik tanıtım videosu "İsimsiz çocuklar.", "Aynı hizada kanatlara sahip kuş." ve "Her gün kuş kafesi." gibi gizemli hikayenin büyük ipuçları olabilecek birkaç ilginç ifade bulunduruyor.

Darling in the Frankxx
Yönetmen: Nishigori Atsushi
Yardımcı Yönetmen: Akai Toshifumi
Dizi Kompozisyonu: Nishigori Atsushi / Hayashi Naotaka 
Karakter Tasarımı・Baş Animasyon Yönetmeni: Tanaka Masayoshi
Mekanik Tasarım: Koyama Shigeto
Hareket Yönetmeni: Imaishi Hiroyuki
Animasyon: TRIGGER / A-1 Pictures
(c) Darling in the Frankxx Mal Komitesi

Kaynak: otakumode.com

Yorumlar (0)