PLANETDP // HABERLER // X-Files'ın 11. Sezon Fragmanı Yayınlandı

FOX, 2018'de ekranlara gelecek The X-Files'ın 11. sezonunun ilk fragmanını yayınladı.

David Duchovny ile Gillian Anderson, FBI Ajanları Fox Mulder ve Dana Scully rolleriyle yeni sezonda geri dönecek ve FBI Müdür Yardımcısı Walter Skinner rolüyle Mitch Pileggi ve Sigara İçen Adam rolüyle William B. Davis ise onlara katılacak isimler. İlk olarak, orijinal dizinin yayınlandığı zamanlarda, hayranların favorisi olan "Home" bölümünde Mrs. Peacock rolüyle karşımıza çıkan Karin Konoval da diziye geri dönecek. Barbara Hershey ise diziye Erika Price adında yeni bir karakterle katılacak.

2016 yılında The X-Files dönemin iki numaralı drama yayınıydı ve geri dönüşü birçok platformda 16 milyona yakın bir sayıda izleyici kitlesi çekmişti. Ayrıca dönemin Twitter'da en çok konuşulan olay dizisiydi.

The X-Files ilk gösterimini Eylül 1993'te yaptı. Dokuz sezonluk yayınlanma süreci boyunca dizi etkileyici çıkış yakalayan bilim kurgu favorisinden muazzam bir evrensel başarıya dönüştü ve tüm zamanın en başarılı televizyon dramalarından biri halini aldı. 16 Emmy Ödülü, 5 Golden Globe ve 1 Peabody Ödülü sahibi dizi, tek cevabı paranormal fenomenleri içeren açıklanamayan davaları (X-Files) soruşturan Scully (Anderson) ve Mulder (Duchovny) isimli iki FBI özel ajanını konu alıyor.

Yapımcılığı 20th Century Fox Television ile Ten Thirteen Productions üstlenilen dizi baş yapımcısı Chris Carter tarafından yaratılmıştır. Dizi 11. sezonu 2018'de geri dönecek.

Kaynak: COMINGSOON

Yorumlar (2)

trhn- 10/10/2017 11:10

tesekkürler

olc@y27- 10/11/2017 01:10

Mulder biraz yaşlanmış ama olsun onun ölüsü yeter.Bu dizi mükemmel.