PLANETDP // HABERLER // Wotakoi: Love is Hard for Otaku'nun İkinci Kısa Fragmanı Yayınlandı

Fujita'nın Wotakoi: Love is Hard for Otaku (Otaku ni Koi wa Muzukashii) mangasından esinlenen anime projesinin resmi internet sitesi ikinci bir kısa fragman yayınlamaya başladı. Video Sumika'nın seslendirdiği "Fiction" isimli açılış şarkısını da içeriyor.

 

Anime Fuji TV ve diğer kanallarda 13 Nisan Cuma günü saat 01:55'te gösterime girecek. Ayrıca ek olarak Amazon Prime Video'da 11 Nisan günü saat yaklaşık 00:00'da yayınlanacak.

Yoshimasa Hiraike (Wagnaria!!, Amagami SS) animeyi A-1 Pictures (Sword Art Online, Persona 4 the Golden Animation)'ta yönetiyor ve ek olarak dizi kompozisyonunu üstleniyor. Takahiro Yasuda (Sekai-ichi Hatsukoi: Yokozawa Takafumi no Baai, Folktales from Japan) karakter tasarımıyla ilgileniyor. Akimitsu Honma (RIN-NE, Ai no Kusabi) müzikleri besteliyor. Şarkıcı halca ise kapanış şarkısı "Kimi no Tonari"yi seslendiriyor.

Manganın hikayesi Narumi ile Hirotaka arasında geçen utanç verici romantik komediyi konu alıyor. Narumi, fujoshi yaşam tarzını saklayan kadın bir ofis çalışanıdır. Hirotaka ise gizliden gizliye bir oyun otaku'su olan yakışıklı, becerikli ve şirketine bağlı bir çalışandır.

Fujita mangayı 2014 yılında resim paylaşım platformu pixiv'de paylaştı. Manga Kasım 2015'te Ichijinsha'nın Comic POOL dijital manga dergisine taşındı. Ichijinsha manganın beşinci derli sayısını 2 Şubat'ta piyasaya sürdü.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)