PLANETDP // HABERLER // Wonder Woman Devam Filminden İlk İpucu Geldi

DC Entertainment'ın baş sanat yönetmeni Geoff Johns'un gelecek Wonder Woman devam filminden paylaştığı ilk ipucu üzerinde basitçe "WW84" yazan bir logo kartı oldu.

Uzun süredir filmin 1980'lerde geçeceği ve soğuk savaş temasına sahip olacağı söyleniliyordu. Artık kesin olarak 1984 yılında geçeceğini biliyoruz.

Yönetmen Patty Jenkins, Wonder Woman 2 için kamera arkasına geçiyor. Ayrıca Dave Callaham (The Expendables, Godzilla) ve Johns ile beraber senaryo üzerinde çalışıyor. Geçen yaz Wonder Woman'da başrolü canlandıran Gal Gadot bir kez daha Themyscira'nın prensesi olarak karşımıza çıkacak. Gadot'un bulunduğu kadroya bilinmeyen bir rol ile Pedro Pascal (Game of Thrones, Narcos) ve komedyen Kristen Wiig katıldı.

İlk Wonder Woman filminde Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Connie Nielsen, Elena Anaya, Ewen Bremner, Lucy Davis, Lisa Loven Kongsli, Saïd Taghmaoui ve Eugene Brave Rock gibi isimler yer aldı. Ayrıca film dünya çapında 821 milyon dolarlık kazanç elde etti.

Wonder Woman 2, 1 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (4)

Putte- 06/03/2018 01:06

İlkine çok bayıldığımı söyleyemem. Gal GADOT nedense bana sempatikte gelmedi. Ama devamına giderim yine de.

eragerous- 07/31/2018 10:07

Şu DC 'yi Marvel dan daha çok sevmeme rağmen Filmlerdeki istikrarsız gidiş ve Marvel ' a göre çok geride kalması beni üzüyor.

eragerous- 07/31/2018 10:07

Şu DC 'yi Marvel dan daha çok sevmeme rağmen Filmlerdeki istikrarsız gidiş ve Marvel ' a göre çok geride kalması beni üzüyor.

tyfngkt- 09/18/2018 05:09

Daha iyi yapılabilecek bir filmdi. Ellerinde patlattılar resmen. Marvel'e verseler şaheser çıkartırdı ortaya.