PLANETDP // HABERLER // Wonder Woman 2'nin Kötüsü Belli Oldu

Önümüzdeki sene vizyona girecek Wonder Woman 2'nin kötüsü belli oldu. Bir süredir internette dolanan Kristen Wiig dedikodularına ilk filmin yönetmeni Patty Jenkins bir nokta koyarak ünlü oyuncunun, Wonder Woman'ın düşmanlarından Cheetah'ı canlandıracağını duyurdu. Gal Gadot'tan sonra devam filminin kadrosuna katılan Kristen Wiig'ten henüz bir açıklama gelmedi. Önümüzdeki Mayıs ayının sonlarına doğru çekimlerine başlanılacak film 1 Kasım 2019'da vizyona girecek.

2 Haziran 2017'de vizyona giren film toplamda 821 milyon dolar hasılat elde ederek en çok hasılat elde eden ikinci DC filmi olmuştu.

Wonder Woman olmadan önce Amazon prensesi olan Diana, yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzak cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot'unun uçağı düşer, ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana'ya adanın dışındaki dünyada büyüyen savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanında tüm savaşları durdurmak için çarpışan Diana, tüm güçlerini ve gerçek kaderini keşfedecektir.

 

Yorumlar (0)