PLANETDP // HABERLER // Wonder Woman 2'nin Gösterim Tarihi Belli Oldu

Wonder Woman 2 resmi olarak geri dönüyor.

Warner Bros. bugün (Tuhaf bir şekilde Comic-Con'dan birkaç gün sonra.) Wonder Woman 2'nin çıkacak filmler takviminde yer aldığı duyurusunu yaptı. Gal Gadot'un sinemalara 13 Aralık 2019'da geri dönmesi bekleniyor (Teknik olarak onu bu senenin sonunda Justice League'de göreceğiz. Fakat Warners'ın planları değişmediği sürece Wonder Woman 2 ikinci asıl rolü olacak.)

Sinema endüstrisinin tamamen çökmesi dışında Warners'ın Wonder Woman 2'yi yapmama gibi bir ihtimali zaten yoktu. Bu yüzden duyurunun formalite icabı olduğunu düşünüyorum. Film çoktan Amerika'da 2017 yazının en çok kar getiren filmi haline geldi ve iyi söylentiler sayesinde haftalarca büyük izleyici kitlelerini çekmeye devam etti. İlk filmleri donuk tepkiler alan DC Genişletilmiş Evreni'ni tamamiyle yeniden canlandırdı. Ayrıca Gadot'u da anında bir film yıldızı yaptı.

Akıllarda soru işareti bırakan en büyük soru ise Wonder Woman yönetmeni Patty Jenkins'in de WW2 için geri dönüp dönmeyeceği. Önceki haberler Jenkins'in çoktan filmin olası hikayesi üzerinde çalıştığını belirtmişti ama Warner Bros.'un gösterim tarihi duyurusu açıkça yönetmen ile ilgili herhangi bir bilgi içermiyordu. Üstelik Variety'ye göre stüdyo hala filmi Jenkins'in yönetip yönetmeyeceğini doğrulamıyor. Biri Lasso of Truth'u yöneticilerden birinin üzerinde kullansın da ne diyeceklerini duyalım.

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (0)