PLANETDP // HABERLER // Witcher Dizisinin Muhtemel Gösterim Yılı Açıklandı

NetflixThe Witcher kitap serisinin adaptasyonu üzerinde geçen yılın Mayıs ayından beri çalışıyor. Epik fantastik dizi yavaş yavaş gelişirken sonunda gösterimine dair ilk bilgiyi elde etmiş olabiliriz. Baş yapımcı ve yazar Lauren Schmidt Hissrich, Twitter üzerinden diziyle ilgili birkaç detayı daha doğruladı. Yaptığı açıklamalar arasında muhtemel gösterim yılının 2020 olduğuna da yer verdi.

Hissrich paylaşımında "Kim bilir? Her konuda hızlıca ilerliyoruz. Öyle ki başımı Exorcist tarzında döndürüyor, tabii kötü bir hırstan ziyade heves ile. Fakat kesin olan bir şey var; hızdan önce kalite gelir. Bir insanın yapabileceği en kısa sürede ekranlarınıza getireceğiz ve geldiğinde iyi olacak." yazdı.

Hissrich ayrıca dizinin ilk sezonunun sekiz bölümden oluşacağını ve Doğu Avrupa'da çekileceğini doğruladı.

Bölüm sayısıyla ilgili Hissrich "Biliyorum, biliyorum size yeterli görünmeyebilir ama yaratıcı açıdan doğru karar bu." ve "Bölümler sezon ortasında duraksamadan sıkı, aksiyon dolu ve karakter ve hikaye açısından zengin olabilir." yorumunda bulundu.

Schmidt Hissrich dizide baş yapımcı ve showrunner olarak hizmet verecek. HissrichThe DefendersDaredevil ve Power'daki işleriyle (Yazar ve ortak baş yapımcılık.) tanınıyor. Sean Daniel, ortağı Jason Brown ile Sean Daniel Company adına baş yapımcılık yapacak. Platige Image'tan Tomek Baginski ve Jarek Sawko da baş yapımcılığı üstlenecek.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

mcake±- 04/23/2018 02:04

Geç olsun kötü olmasın...