PLANETDP // HABERLER // Vin Diesel, Miami Vice'ı Yeniden Çekecek

Variety'nin haberine göre NBC, 80'li yılların ikonik polis dizisi Miami Vice'ı yeniden çekmeyi planlıyor. Anthony Yerkovich tarafından yaratılan orijinal Vice, NBC'de beş sezon boyunca oynadı ve Don Johnson ile Philip Michael ThomasCrockett ve Tubbs rolleriyle yıldız yaptı. Şu an burada oturmuş üzerimde beyaz takım elbise, pastel pembe tişört ve makosen ayakkabı ile bu haberi yazan biri olarak dizinin stilinin ve özellikle sıradışı moda seçiminin, hem kendi zamanında hem de ötesinde, bir hayli etkili olduğunu söyleyebilirim.

Fast & Furious baş rol oyuncusu Vin Diesel kendi yapım şirketi One Race Television aracılığıyla bu plana dahil oluyor. Ayrıca plana Tokyo Drift'ten beri her Fast & Furious filminin yazarı olan Chris Morgan da katılıyor.

"Senaryoyu orijinal diziyi temel alarak Peter Macmanus yazacak. Baş yapımcılar henüz açıklanmamış olsa da büyük ihtimalle Macmanus, Morgan, Diesel ve One Race TV kadrosundan birkaç isim daha listede olacak."

Bundan önceki yeni Vice denemesi, en azından ticari olarak, başarılı olamamıştı. Yönetmen Michael Mann, 2006 yılında diziye çok az benzerliği olan kaba bir versiyon yaptı. Crockett ve Tubbs rolünde Colin Farrell ile Jamie Foxx olsa da film, 135 milyon dolarlık bütçeyle uluslararası gişede sadece 163 milyon dolar kazandı. Dizinin stili modern zamanın ruhuna nahoş bir uyum sağlamış durumda ama Diesel bu ruhu çoğumuzdan iyi biliyor. Yani eğer Miami Vice'ı 2017'ye taşıyacak biri varsa o da belki de Bay Diesel'dir.

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (0)