PLANETDP // HABERLER // Venom'dan Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Sony Pictures yepyeni bir Venom fragmanı yayınladı.

Filmde Venom'un taşıyıcısı Eddie Brock rolünü Tom Hardy canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Hardy'yle beraber Michelle Williams (The Greatest Showman), Riz Ahmed (Rogue One: A Star Wars Story), Jenny Slate (Zootopia) ve Woody Harrelson (Hunger Games serisi, True Detective) yer alıyor.

Venom filmini Scott Rosenberg (Pain & Gain, Jumanji) ve Jeff Pinkner'in (The Amazing Spider-Man 2) yazdığı senaryodan Ruben Fleischer (Zombieland, Gangster Squad) yönetti. 

İlk olarak 1984 yılında Marvel'in The Amazing Spider-Man (#252) çizgi roman serisinde Spider-Man tarafından giyilen uzaylı kostüm olarak karşımıza çıkan yaratık, birkaç yıl sonra Peter Parker'ı terk etti ve fotoğrafçı Eddie Brock ile birleşti. Böylece Venom olarak bilinen anti kahraman ortaya çıktı. O zamandan beri karakter çeşitli değişik formlara büründü ve birçok farklı taşıyıcıyla birleşti. Filmde ise kostümün daha dünyevi bir kökeni bulunuyor. Parker ve Brock'un bilim insanı ebeveynleri kanseri tedavi etme çabaları sonucunda Venom'u yaratır.

Venom, 5 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek.

 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

kaan132- 08/04/2018 09:08

Bu fragman nedense bana daha çok Prototype oyununu hatırlattı.