PLANETDP // HABERLER // Venom 2'nin Vizyon Tarihi Açıklandı

Sony’nin yayımlayacağı ikinci Venom filminin adının Venom: Let There Be Carnage olduğu açıklandı ve yeni bir vizyon tarihi verildi. Film 2 Ekim 2020 yerine 25 Haziran 2021 tarihinde vizyona girecek. Film şu anda o tarihte vizyona girmesi planlanan tek yüksek bütçeli film.

Venom 2, Andy Serkis’in iki Marvel filminde yer almasının ardından bir çizgi romandan adapte edeceği ilk film olacak. Film ayrıca geçen sene Netflix’te yayımlanan Mowgli: Legend of the Jungle’dan sonra Serkis’in yönettiği üçüncü film olacak.

Tom Hardy ve Michelle Williams, Eddie Brock ve Anne Weying olarak rollerine geri dönecek. Cletus Kasady, nam-ı diğer Cargane, ilk Venom filminin bitiş jeneriğinde tanıtılmıştı ve bu sayede Venom’ın düşmanını Woody Harrelson’ın canlandıracağını görmüştük. Ayrıca, Oscar adaylığı bulunan Naomie Harris’le (Moonlight) de Carnage’ın ilgi duyduğu kişi ve suç ortağı olan Shriek’ı canlandırması için anlaşma yapılmaya çalışılıyor.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tom Hardy (@tomhardy) on

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

Putte- 04/22/2020 11:04 Id:1040

25 Haziran 2021 de ABD hala Corona Salgını felaketiyle muhtemel karantina ya da bireysel karantina halinde olacak. Vizyona girebileceğini sanmıyorum. Zarar yazar. Mevcut durumd eğişirse mümkün tabi.