PLANETDP // HABERLER // Venom 2 Yönetmeni Yeni Çekimler Hakkında Konuştu

Sony Pictures’ın yayınlanması yakın seri devamı filmlerinden olan Venom: Let There Be Carnage, hala süregelen küresel salgından dolayı bütün film prodüksüyonlarının durdurulmasından önce çekimlerini tamamlayabilen şanslı filmlerden biri. Ancak, çekimleri bitirmelerine rağmen stüdyo Tom Hardy başrollü filmin çıkış tarihinin 2021’ye ertelenmesine karar verdi.

Vanity Fair ile yapılan güncel bir röportajda, yapımcı Dan Wilson, filmin şu anki durumunu doğruladı ve yönetmen Andy Serkis'in post prodüksiyon üzerinde uzaktan çalıştığını açıkladı. Ayrıca, özellikle Venom 2 gibi çoğu yüksek ölçekli prodüksiyonlarda kaçınılmaz bir süreç olan filmin yeniden çekilmesine ne zaman başlayabilecekleri konusunda hala emin olmadıklarını da belirtti.

Wilson "Kimse risk arz eden bir ortamda bulunmak istemez, bu çalışan ekip üyeleri için de geçerli, sadece oyuncuları kapsamıyor. Sette emeği geçen herkes için geçerli," dedi, "Bir gerginlik var ve bu gerginliğin olması doğal ve anlaşılabilir. Tartıştığımız planlarda bütün bunlar göz önüne alındı ve zamanı geldiğinde ne olacak göreceğiz gibi duruyor." diye sözlerine devam etti.

Venom 2'yi iki Marvel filminde çalıştıktan sonra çizgi roman tarzda film yönetmede ilk deneyimi olacak Andy Serkis yönetecek. Venom: Let There Be Carnage, Serkis'in geçen yıl Netflix'te yayınlanan Mowgli: Legend of the Jungle'ın ardından yöneteceği üçüncü film olacak.

Serinin birinci filminde de Eddie Brock karakterini canlandıran Tom Hardy ve Anne Weying’i canlandıran Michelle Williams tekrar bu rolleri üstlenecekler. Carnage, diğer adıyla Cletus Kasady, Venom film serisine orijinal filmin Woody Harrelson'un Venom’un baş düşmanı olarak canlandırdığı mid-credits sahnesinde kısaca tanıtılmıştı.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Venom: Let There Be Carnage (@venom2movie_) on

Yakın zamanlarda Harrelson’un serinin ikinci filmine dahil olacağı doğrulanmıştı. Oscar’a aday gösterilmiş olan Naomie Harris’in (Moonlight) de Carnage’nin aşık olduğu ve suç ortağı olan kötü adam Shriek rolünü oynamak için görüşmelerde bulunduğu bildirildi.

Aslında 2 Ekim 2020 tarihinde yayınlanması plananlanan filmin şu an sinemalara 25 Haziran 2021’de çıkması planlanıyor.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Venom: Let There Be Carnage (@venom2movie_) on

Venom, olumsuz eleştirilere ve hayranların pek de iyi olmayan yorumlarına rağmen gişede dünya çapında 855 milyon dolar topladı.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)