PLANETDP // HABERLER // Venom 2: Nisan Bir Şakası Mı, Yoksa Yakın Mı?

Bu hafta Venom 2 fragmanının yolda olduğu söylentileri dolaşıyordu. Bu bir şaka olsa da yakında gelecek bir ön gösterimin habercisi olabilir.

Hollywood, koronavirüs salgını sebebiyle bir duraklama dönemine girdi, fakat Venom 2 filmi için hâlâ bir erteleme haberi gelmedi ve filmin 2020’de vizyona girmesi bekleniyor. Bununla birlikte bu hafta’nın başında Nisan 1 şakası ile gündeme gelen Venom 2’den bir ön gösterim fragmanı gelebilir.

Fragman hakkında bazı kaynaklardan alınan bilgileri sizinle paylaşacağım. Birçok başyapıta sanatı değmiş grafik tasarımcı ve görsel efekt uzmanı Amit Chaudhari’nin twitter hesabından paylaştığı bir gönderiye göre Venom 2 fragmanı için “çeviri süreci” hazırlanıyor bilgisini verdi.

Amit Chaudhari: "Sony Pictures'ın Venom 2 fragmanı için "çeviri süreci"nin devam etmekte olduğu duyumuna ulaştım. Eğer doğruysa, ve aksi bir durum yaşanmazsa Fragman her an gelebilir. Gelecek olan devam filmi için Sony Pictures şirketinin ne planladığını bilemeyiz. Bu salgın döneminin ortasında çalışmak hiç de kolay olmasa gerek."

Morbius, Temmuz ayından Mart ayına ertelendi. Gelecek ay sinemada neler olacak hiç birimiz bilemiyoruz. Aynı şekilde Venom 2 için planlanan Ekim ayı için de bir değişiklik söz konusu olup olmayacağı gelecek ay içerisinde değişiklik gösterebilir. Gene de Tom Hardy’li Venom ve Woody Harrelson’ın Carnage performansı için sabırsızlanmamak mümkün değil.

Güncel haberler için takipte kalın.

Kaynak: ComicBookMovie

Yorumlar (3)

Putte- 04/08/2020 12:04 Id:1033

İlkini beğenmiştim. Bunu da izlerim memnuniyetle.

Kill Master- 04/08/2020 11:04 Id:1034

Marvel hâlâ çekemedi beni. İzlersem de Tom Hardy için izlerim ilk filmi. 2.si biraz zor.

ehl-i karye- 04/08/2020 12:04 Id:1035

İlk film pek olmamıştı, umalım bu ikinci film bizi bizden alsın.