PLANETDP // HABERLER // Vaugh, Kingsman Serisine Yeni Bir Soluk Getiriyor!

Disney, 6 ayı geçkin bir süre önce herkesin uzun zamandır sabırsızlıkla beklediği bolca aksiyon içeren casusluk serisinin 3. Filminin ertelendiğini izleyicilerle paylaşmıştı, bu durum bizleri oldukça üzse de 20th Century Stüdyoları, filmin ortak yazarı ve yönetmeni olan Matthew Vaughn’un, The King’s Man için yeni bir tanıtım filmiyle çıkış yapacağını duyurdu. Duyurmakla da kalmadı, tanıtım filmine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz! Filmin ön gösteriminde ise Ralph Fiennas, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Harris Dickinson, Daniel Bürhl, Djimon Hhounsou ve Charles Dance bulunuyor.
 

Kingmans: The Golden Circle’ın nefes kesen bitişine doğru olaylar iyice derinleşmişti. Eggsy, İsveç Kraliyet Prensesi ile evlenirken, Harry, gruba resmi olarak dönüş yapmıştı ve Tequila (Channing Tatum) ise Kingsman’e katılmıştı. Devam filminde bu üç karakteri de görüp görmeyeceğimiz ya da Tequila’nın eski Devlet Adamı ortakları Ginger Ale (Halle Berry) ve Cham'ın (Jeff Bridges) ekipte olup olmayacakları belli değil. Bakalım, önümüzdeki günlerde yapılacak daha detaylı açıklamaları bekliyor olacağız.

Başlangıçta The Great Game adıyla sunulan The Kingsman’in ön gösterimi 18 Eylül 2020’de The King’s Man adıyla sinemalara damgasını vuracak.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (0)