PLANETDP // HABERLER // Universal Filmi Fast&Furious 9’un Çekimleri Tamamlandı

Yönetmen Justin Lin, artık markalaşan The Fast and the Furious serisinin dokuzuncu ve en son eklemesi olan aksiyon filmi Fast&Furious 9’un Universal Pictures’taki çekimlerinin tamamlandığını Twitter’dan açıkladı. Kadrosunda Vin Diesel ve John Cena’nın bulunduğu film 22 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

Fast & Furious 9 aslında 19 Nisan'da vizyona girecekti ama geçen Ağustos'ta vizyona giren ilk yan film Hobbs & Shaw’a yer açmak için ertelendi. Sonuç olarak, Fast & Furious’un daha önce 5 filmini yönetmiş olan Justin Lin’in dönüşüyle Fast & Furious 9, Mayıs 2020’de vizyona girecek. Dan Casey, Lin’in ve serinin yaratıcısı Chris Morgan’ın hikayesine göre filmin senaryosunu yazacak.

Filmde Dominic Toretto olarak Vin Diesel, Letty Ortiz olarak Michelle Rodriguez, Mia Toretto olarak Jordana Brewster, Roman Pierce olarak Tyrese Gibson, Tej Parker olarak Ludacris, Simon Toretto olarak Enrique Guzman, Ramsey olarak Nathalie Emmanuel, Magdalene Shaw olarak Helen Mirren ve Cipher olarak da Charlize Theron yer alacak. Ayrıca kadroya John Cena, Finn Cole, Anna Sawai, Vinnie Bennett ve Michael Rooker da eklendi.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (1)

Putte- 11/13/2019 07:11 Id:849

Bunu seri halde çekmeye devam edecekelr anlaşılan. 40 tane çekerler anlaşılan. Her zaman izlenesi var bu serinin. İlk 3 ünün yeri başkadır tabi.