PLANETDP // HABERLER // Tv'de Kasım Ayı; Yeni Dizilerin Tanıtımı ve Fragmanları

 

Kasım ayında başlayacak yeni dizileri sizler için derledik; 

 

  • S.W.A.T (CBS) Yayın Tarihi; 2 Kasım

Konusu;

Daniel “Hondo” Harrelson, büyüdüğü yer olan Los Angeles‘ın S.W.A.T. (Special Weapons and Tactics – Özel Silahlar ve Taktikler Birimi) ekibinin başına teğmen olarak atanır. Ancak zamanında polisi düşmanı olarak gördüğü sokaklara olan sadakati ile meslektaşlarına olan bağlılığı arasında ikilem yaşıyor. Hondo ekibini iletişim ve saygının, zorlama ve saldırganlığının üzerinde olduğu konusunda cesaretlendirirken, biz de bir kriz baş gösterdiğinde, bu korkusuz ekibin aldıkları taktiksel eğitimleri görevlerde test edip kullanmasını izleyeceğiz.

 

  • SMILF (Showtime) Yayın Tarihi; 5 Kasım

Konusu;

Aynı zamanda dizinin başrolünde yer alan Frankie Shaw‘ın (Mr. Robot) imzasını taşıyan yapım, Boston’ın güney bölgesinde yaşayan 20’li yaşlarındaki Bridgette’ı merkezine koyacak. İlişki, seks ve kariyer hayalleri kuran Bridgette, genç yaşında bekar ve çocuklu bir kadın olmanın gerçekleriyle yüzleşecek. SMILF’te kadrolu olarak yer alacak olan Rosie O’Donnell da Bridgette’in annesi Tutu’ya hayat verecek.

 

  • Damnation (USA Network) Yayın Tarihi; 7 Kasım

Konusu;

Iowa'daki küçük bir kasabada rahip olarak kendisini gizleyen Seth Davenport (Scott) isminde bir adamın asıl amacı statükoya karşı bir isyan başlatabilmektir. Görevine odaklı olan Seth, kodaman bir fabrikatörün grev kırıcı olması için Creeley Turner'ı (Marshall-Green) işe aldığınınsa şimdilik farkında değildir. Bu iki adamın kanlı ve gizli bir geçmişi de vardır.

 

Konusu;

Future Man, başarısı dünya çapında bilinen bir video oyuncusunun hikayesini anlatıyor. Bir grup zaman yolcusu ona yakın zamanda gerçekleşecek olan bir istilaya engel olmak için çok önemli biri olduğunu söylüyor. Böylece kahramanımızın hayatı değişiyor.

 

Konusu;

Ailesi katledilen Frank Castle'ın intikam arayaşının karanlık güçlerle yolunun kesişmesi ile birlikte The Punisher'a dönüşecek olan Castle sadece kendisi için değil, adaletsizlik ve haksızlığa uğrayan herkes için harekete geçecektir.

 

Konusu; 

Marvel ve Hulu ortaklığında yapılacak olan dizi, kendilerine özgü süper güçleri olan ve ailelerinin aslında birer süper kötü olduğunu fark ettikten sonra evden kaçan altı gencin maceralarını konu edinecek.

 

  • Godless (NetFlix) Yayın Tarihi; 22 Kasım

Konusu; 

Tüm Batı'ya korku salan Frank Griffin'in çetesi, Roy Goode'u bulmaya çalışırken yolları sessiz sakin La Belle kasabasına düşer. Nedense kasaba halkının tamamı kadındır.

 

Konusu; 

Brooklyn'de yaşayan, zamanını dostları ve işi ile geçiren Nola Darling üç aşığı ile uğraşmaktadır. Kendini beğenmiş kibirli bir adam olan Greer Childs, ataerkil yönleri baskın gelen Jamie Overstreet ve sempatik fakat çocuksu bir komedyen olan Mars Blackmon Nola'yı cezbetmek için ellerinden geleni yapacaktır.

 

Konusu; 

1958 Manhattan’ında Miriam “Midge” istediği her şeye sahiptir: Kusursuz koca, çocuklar ve Yukarı Batı Yaka’da bir daire. Fakat hayatı birden tepetaklak olunca Midge her şeye baştan başlamalıdır ve daha önce bilmediği bir yeteneğini keşfeder. Onu Greenwich Village komedi kulüplerinden alıp Johnny Carson’ın koçu olacak noktaya getirecek bir yetenek...

Yorumlar (1)

Se7eN- 11/04/2017 12:11

Bilgilendirme için teşekkürler Emeğinize sağlık.