PLANETDP // HABERLER // Tv'de Ekim Ayı; Yeni Dizilerin Tanıtımı ve Fragmanları

Ekim ayında başlayacak yeni dizileri sizler için derledik; 

  • Ghosted (Fox) Yayın Tarihi; 1 Ekim

Konusu;

Alaycı aynı zamanda da kuşkucu olan Leroy Wright, eski kayıp şahış dedektifidir ve uzaylıların saçma olduğunu ve onlara inanan insanların da raporlu deği olduğunu düşünür. Max Jennifer gibi insanların. Max ise, paranormal olaylara inanmaktadır ve eşinin gerçekten uzaylılar tarafından karçırıldığını düşünmektedir. Bu birbirinin tersi olan iki insan, gizli devlet teşkilatı tarafından işe alınır. Birlikte çalışmaya başlayan ikili, insanlığı tehdit eden büyük bir sırrı ortaya çıkarırlar.  

Konusu;

Yoğun tempoda çalışan bir televizyon yapımcısı olan Jane Sadler'ın hayatı, kızının bir gece yarısı kaybolması ile tepe taklak olur. Jane'in hayatı, tıpkı tartışmalı polisiye Tv şovlarında olduğu gibi, her şey gizemli, herkesin bir sırrının olduğu ve kimseye güvenemeyeceği bir hal alır.

Konusu;

Tam bir teknoloji dehası olan Jeffrey Tanner'ın kızı öldürülür ve katili bir türlü bulunamaz. Kızının cinayetini çözmek için yeni bir teknolojik platform oluşturur. Jeffrey, oluşturduğu bu teknolojik yenilik ve birlikte çalıştığı uzman kadrosu ile sadece kızının cinayetini araştırmakla kalmaz, San Francisco'daki suçluların cezalandırılması için kanıt araştırmaya başlar

Konusu;

Başrollerinde Jeremy Neumark Jones, Jessica Raine ve Ben Miles'ın yer aldığı ve Peter Moffat'ın çocukluk anılarına dayanan The Last Post, Yemen’in Aden şehrinde görev yapan İngiliz Askeri birliklerinin ve ailelerinin hikayeleri anlatılıyor.

Konusu;

X-Men filmleri ile aynı örgüye sahip olan Gifted; banliyöde yaşayan bir ailenin, çocuklarının mutant güçleri olduğunu bir anda öğrenince değişen hayatlarını anlatıyor.

  • 9JKL (CBS) Yayın Tarihi; 2 Ekim

Konusu;

Mark Feuerstein’in kendi hayatından ilham alınmış bir aile komedisi. Josh Roberts, yeni boşanmış, projesi bitmiş, çalışmayan bir aktördür. New York’a taşınır ve bir dairede yaşamaya başlar. Yeni dairesinin bir tarafındaki komşusu ona düşkün ve her şeye burnunu sokan anne babası iken diğer tarafındaki dairede ise rekabetçi erkek kardeşi, onun eşi ve yeni bebekleri yaşamaktadır. Etrafı ailesi tarafından kuşatılan Josh, kişisel alana fazlasıyla ihtiyacı olduğunu düşünür. Çünkü ailesi her an yanındadır.

Konusu;

Kevin başarısız bir intihar girişimi gerçekleştirmiştir. Mutsuz bir şekilde hayatına devam eden Kevin, dul ikiz kız kardeşi ve yeğeni ile birlikte yaşamaktadır. Yaşadığı kriz sayesinde Yvette ile tanışan Kevin'in hayatı değişir. Tanrı için bir savaşçı olan Yvett'in amacı, Kevin'in hayatına klavuzluk etmek ve onun hayattaki görevini anlamasını sağlamaktır. Bu görev de dünyayı kurtarmaktır.

Konusu;

Genç rapçi Courtney Rose’un (Brandon Micheal Hall) artık şansının dönmesine ihtiyacı vardır. Yıllarca küçük bir yatak odasında müzik yapmıştır. Artık fırsat beklemekten sıkılan Courtney, müzik kariyerine ses getirmesi için, memleketinde valiliğe adaylığını koyar. Courney’in şanssızlığı şudur ki, kampanyası çılgınca ilerler ve seçimi kazanır. Valentina da (Lea Michele) dahil olmak üzere annesi (Yvette Nicole Brown) ve arkadaşlarının yardımıyla Courtney; sevdiği şehri dönüştürmek için kibrinden sıyrılmaya çalışır.

Konusu;

Paranormal güçler tarafından ele geçirilen bir kasabanın hikayesinin anlatılacağı dizinin başrollerini Vincent D'Onofrio (Daredevil) ve Kim Coates (Sons Of Anarchy) paylaşıyor.

  • Suburra (NetFlix) Yayın Tarihi; 6 Ekim

Konusu;

Dizi 2015 İtalyan yapımı "Suburra" filminden uyarlanıyor. Kilise. Siyaset. Suç. Paraya ve güce aç üç adam, Roma'dan pay kapmak için mücadele ediyor.

  • Valor (CW) Yayın Tarihi; 9 Ekim

Valor'da askeri disiplin ile insan doğasının çatışmasını görüyoruz. Dizi, yurtdışında ve yurtiçinde gizli operasyonlar için eğitilmiş helikopter pilotlarından oluşan elit bir ekibin bulunduğu Amerikan ordusuna ait bir üstte geçiyor. Hem günümüzde hem de geçmişte; ekibin ilk kadın pilotlarından birinin içinde bulunduğu başarısızlıkla sonuçlanmış bir görevin de işlendiği dizide; kişisel ve askeri sırlara yer verilirken, bir sezon boyu sürecek kaybolan bir gup askeri bulma planlarına tanık oluyoruz. 

Konusu;

1981-1989 yılları arasında dokuz sezon boyunca ekrana gelen aynı isimli dizi, günümüze uyarlanarak ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ayrıca Gossip Girl ve The O.C.'yi de birlikte hazırlayan Stephanie Savage ile Josh Schwartz ikilisinin elinden çıkıyor. Dynasty, Amerika'nın en zengin ailelerinden Carrinton ve Colby aileleri üzerine kurulu ve hikayesini Carrington ailesi üzerinden anlatacak. Birbirleriyle hiç anlaşamayan bu iki aile aynı zamanda servetlerini ve çocuklarını kontrol etmeye çalışıyor ve hikayeye ihanet, cinayet ve görkemli bir dünya da dahil. Dizinin kadrosunda Grant Show, Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley ve Alan Dale gibi isimler bulunuyor. 

Konusu;

FBI'ın Elit Seri Suçlar Biriminden bir ajan, kötü şöhretli seri katilleri ve tecavüzcüleri araştırırken, profil çıkarma teknikleri geliştirir. 

  • Lore (Amazon) Yayın Tarihi; 13 Ekim

Konusu;

Altı bölümden oluşacak olan bu antoloji dizisinin her bölümünde gerçek hayattan uyarlama korkunç hikayeler izleyeceğiz. 

Dizi, bir “beyaz ünlüsü” olma yolundaki bir komedyenin, siyahi hayranları gözündeki saygınlığını kaybetmeme çabasına odaklanacak.

Yorumlar (3)

zarat- 10/01/2017 08:10

Ellerine emeğine sağlık, bilgilendirme için teşekkürler SABRE.

trhn- 10/01/2017 11:10

tesekkürler

Alican039- 10/02/2017 05:10

Yorumunuz