PLANETDP // HABERLER // Transformers Yeniden Çekilecek

Michael Bay'in çektiği Transformers filmleri sona geldi. Hasbro, Toy Fair 2018'de Transformers evreninin Aralık'ta çıkacak Bumblebee'den sonra sıfırlanacağını duyurdu. Şirketin söylediğine göre beş film boyunca elde edilemeyen başarı için komple sıfırlama ve revizyon yapılacak. Eleştirilerden olumsuz yönde nasibini alan ultra pahalı seri, son filmlerle de kendi ülkesinde hayal kırıklığı yaratmıştı.

Transformers ve G.I. Joe filmlerini çeken Paramount'tan sonra yeni seride büyük bir rol üstlenecek olan Hasbro'nun filmler üstünde, yeni projelere onay verme gibi daha çok kontrolü olacak.

Aralıkta vizyona girecek olan Bumblebee'den sonra Hasbro'nun 2021'de kadar vizyona girecek dört filmi bulunmakta. 2020'de yeni filmlerle beyazperdeye gelecek olan G.I. Joe ve Micronauts filmlerini, 2021'de Dungeons & Dragons ve Paramount/Hasbro ortaklığında çekilecek henüz ismi belli olmayan filmler takip edecek.

2021'e kadar çıkacak herhangi bir Transformers filmi bulunmadığı için Hasbro'nun evreni resmi olarak ne zaman sıfırlayacağı henüz bilinmemekte. Şirket şu anda diğer karakterlerine odaklanmış görünüyor.

Proje ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: Comicbook

Yorumlar (0)