PLANETDP // HABERLER // Timothy Olyphant The Mandalorian’da Bizlerle

Disney ve Lucasfilm gibi film yapım şirketlerinin çoğu Star Wars projeleri ile ilgili güncel bilgileri koruma konusunda taviz vermiyorlar fakat resmi olmayan bazı kanallar aracılığıyla Star Wars projelerinin içinde yer alan The Mandalorian dizisinin vizyona dönüşü ile ilgili yakın zamanda bir bilgi paylaşıldı. Dizinin meraklılarını oldukça heycanlandıran bu haber 2. Sezonun vizyon tarihi ve oyuncularıyla ilgiliydi. Asıl coşkuyu yaratan haber ise Deadwood’dan Timothy Olyphant’ın da 2. Sezonda bizlerle birlikte olması! Şu anda hangi karakteri canlandıracağına dair bir bilgi elimize geçmese de, sinema sektörü tarihinde usta nişancı olarak bilinen Olyphant’ın, bir ya da iki blaster ile hünerlerini göstereceğini umuyoruz. COVID-19 salgını hayatımızı sarmadan önce 2. Sezonun çekimleri bitmişti, Olyphant da dizi ekibine yeni gelen üyelerle birlikte çalışmalarını tamamlamış olacaktı…

Şu ana kadar aldığımız haberlere göre (Jon Favreau ve Fave Filoni sessizliklerini koruyorlar.) Rosario Dawson favori anime karakter olan Ahsoka Tano’yu, Katee Sackhoff ise Bo-Katan Kryze rolünde bizlerle buluşacak. Temeura Morrison galaksiye çok, çok uzak yerlerden gelen bir karakterini canlandırırken, Michael Biehn ilk defa tanıyacağımız bir karakterde rol alacak. (Boba Fett’in kıyafeti de geri dönüyor! Return of the Jedi’nin Sarlacc’ından Fett’in mi yoksa takımdan başka birinin mi kaçtığı daha belli değil.)

Post-prodüksiyon uzaktan çalışmalarla yavaştan sürdürülüyorken, The Mandolorian’ın Ekim’de Disney+’da yer alacağı biliniyor. Olyphant’ın takvimi ise kabarık; kendisi Fargo’nun 4. Sezonu ve Theodore Melfi’nin The Starling filminde bizlerle olacak.

Kaynak: Empire Online

Yorumlar (0)